Neler Yeni

lenovo VS Acer Laptop

Sshonas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ubeydullah Kaygusuz
Adaptörü unutma yükte şarjı düşüyor çünkü. Servise gönderip adaptör değişimi yapacaksınız.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ideapad Nitro'dan önde zaten. Bütçe yeterse ona bakılabilir.
Acer mi Lenovadan önde. Yani böyle aceleci soruyorum ama emin olun laptopu şimdi alacağım. Sizi takip ediyorum. Dediğim gibi çok fazla oyun oynanmayacak. Autocad ve Solidworks kullanıcaz.

Ayrıca biz bu Laptopu'da beğendik:
https://www.hepsiburada.com/casper-...0NrAezJTB7vkEU_CC74aAojTEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,172
İsim
Berke
Acer mi Lenovadan önde. Yani böyle aceleci soruyorum ama emin olun laptopu şimdi alacağım. Sizi takip ediyorum. Dediğim gibi çok fazla oyun oynanmayacak. Autocad ve Solidworks kullanıcaz.

Ayrıca biz bu Laptopu'da beğendik:
https://www.hepsiburada.com/casper-...0NrAezJTB7vkEU_CC74aAojTEALw_wcB&gclsrc=aw.ds
Excalibur'a hiç bulaşmayın. Idepad alın ve servise gönderip adaptörünü 170W olarak değiştirin. Sonrasında RAM takviyesi yaparsınız. Renk gamutu ve 10W daha önde Ideapad.
Mesaj otomatik birleştirildi:

3050 modeli 1650 değil.

Sshonas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ubeydullah Kaygusuz

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,172
İsim
Berke

Sshonas

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ubeydullah Kaygusuz
Evet 2 slotu var ve RAM değişimi için servise göndermenize gerek yok. Kendiniz takabilirsiniz.
Ama hocam onun işlemcisi Ryzen 5. Aynı modelin 1650 li olanının işlemcisi Ryzen 7. Ryzen 7 daha iyi değil mi?

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,172
İsim
Berke
Ama hocam onun işlemcisi Ryzen 5. Aynı modelin 1650 li olanının işlemcisi Ryzen 7. Ryzen 7 daha iyi değil mi?
Ryzen 7 tabikide daha iyi fakat kullanacağınız programlar için ekran kartı gerekmiyor mu? R5'e düşürülür ve 3050 alınır.

Top Bottom