Neler Yeni

Yardım Lenovo G24-20 monitör ve servis süreci

medjay037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Adem Ömeroğlu
Merhaba arkadaşlar, Lenovo G24-20 model monitörümü görüntü vermiyor şikayetiyle garantiye gönderdim. Bir hafta sonra onarımı tamamlandı bildirimiyle monitör tarafıma ulaştı ama bana gelen monitör kulklanılmamış Lenovo G25-10 modeli. Bu monitör benim garantiye gönderdiğim monitörün alt modeli değil mi? Eğer öyleyse üst model bir monitörü alt modelle değiştirme hakları var mı? Nasıl bir yol izlemeliyim yuardımcı olursanız sevinirim.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
545
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
alttır üsttür bilemem ama senin monitör ips yeni verilen tn panel yapabiliyosan değiştir

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
LazımDeğil
Durum ne oldu Eski model monitörü degiştirdilermi aynı monitör var coilwhine var bende iade etsemmi bilemedim ?

medjay037

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Adem Ömeroğlu
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Servisin gönderdiği monitörü kabul etmedim geri gönderdim onlarda bana iade değişim formu gönderdiler. Satıcıya başvurdum para iadesi aldım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
LazımDeğil
Servisin gönderdiği monitörü kabul etmedim geri gönderdim onlarda bana iade değişim formu gönderdiler. Satıcıya başvurdum para iadesi aldım.
Bendede aynı sorun varda mprt kapalıyken overdrive seviye 1 de 1ms veriyormu aceba bilemedim ?
Bende ghosting ölü piksel yok ugraşmak istemiyom iade etcektimde.

Top Bottom