Neler Yeni

Lenovo ideapad Gaming 3 Alınır mı ?

Zarem_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Buğra Yegin
Bütçe
24000
Herkese iyi Sosyaller. Aşağıdaki bilgisayar alınır mı? Veyahut bunun dışında öneriniz var mıdır? Şimdiden yardım eden herkese teşekkürler.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Lenovo ideapad gaming 3 iyidir ancak bu modeldeki özellikler için bu fiyat fazla gibi

Zarem_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Buğra Yegin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Lenovo ideapad gaming 3 iyidir ancak bu modeldeki özellikler için bu fiyat fazla
Hocam az önce gezinirken şöyle bir fiyat buldum ama emin olamadım siz ne dersiniz ?

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Hocam az önce gezinirken şöyle bir fiyat buldum ama emin olamadım siz ne dersiniz ?

Fiyatı normal ama ryzen işlemcili olanı düşünürsen buna bir bak özellikler benzer ekran kartı zaten aynı ve bu hem amazon satıcı hem daha ucuz

Zarem_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Buğra Yegin
Fiyatı normal ama ryzen işlemcili olanı düşünürsen buna bir bak özellikler benzer ekran kartı zaten aynı ve bu hem amazon satıcı hem daha ucuz
Açıkçası bu bilgisayar bana çok gaming laptop’um havası veriyor ve ayrıca ekran birinde 144 hz birinde 165 hz hocam. Tabii aradaki fark ne kadar belli olur tartışılır.

Sefather

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Sefa
marka ve model olarak alınır. 15arh05 modelini 2 yıldan fazladır kullanıyorum. tekrar laptop almam gerekse bu marka modelden şaşmam.

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Açıkçası bu bilgisayar bana çok gaming laptop’um havası veriyor ve ayrıca ekran birinde 144 hz birinde 165 hz hocam. Tabii aradaki fark ne kadar belli olur tartışılır.
profesyonel oyuncu olmadıkça 144 ve 165 arasında cok büyük fark hissedeceğini sanmıyorum. Hangisi aklına yatarsa alabilirsin bence ikisi de iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mehmet acer kullanıyor
bende de lenovo ideapad olan var ancak ryzen işlemci
İkisi için de soru sorabilirsin

Zarem_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emir Buğra Yegin
profesyonel oyuncu olmadıkça 144 ve 165 arasında cok büyük fark hissedeceğini sanmıyorum. Hangisi aklına yatarsa alabilirsin bence ikisi de iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

@Mehmet acer kullanıyor
bende de lenovo ideapad olan var ancak ryzen işlemci
İkisi için de soru sorabilirsin
Hocam şöyle bir şey gördüm sizde böyle bir durum yaşandı mı ?

Ekler

• IMG_3889.jpeg
    IMG_3889.jpeg
    59.3 KB · Hit: 43

LordHasan

80+ Platinum
En İyi Cevap
9
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular