Neler Yeni

Lenovo Ideapad Gaming 3 ekranın sağ üst köşesi siyah

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir Deniz
İtopya'dan almış olduğum Lenovo Ideapad Gaming 3 laptopun ekranının sağ üst köşe kısmına güç gitmiyor sanırım. Fotoğraftaki gibi yamuk duruyor orası, renk gitmiyor o küçük bölgeye. Ne yapabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG_20220328_134122.jpg
IMG_20220402_165023.jpg

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,224
İsim
Ahmet Sevinç
İtopya'dan almış olduğum Lenovo Ideapad Gaming 3 laptopun ekranının sağ üst köşe kısmına güç gitmiyor sanırım. Fotoğraftaki gibi yamuk duruyor orası, renk gitmiyor o küçük bölgeye. Ne yapabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
hocam yeni aldıysanız itopya ile iletişime geçin belki hallederler
Not: eğer eskiyse ve garanti vs. bittiyse ekran alman lazım ama bu kadar küçük bi yer içinde ekrana para vermek mantıksız

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Emir Deniz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam yeni aldıysanız itopya ile iletişime geçin belki hallederler
Not: eğer eskiyse ve garanti vs. bittiyse ekran alman lazım ama bu kadar küçük bi yer içinde ekrana para vermek mantıksız
Geçen Cuma teslim aldım daha yeni hocam. İtopya'yı mı arayayım yoksa Lenovo müşteri hizmetlerini mi garantiye yollamak için? Sizce hangisi?

TRecoN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aytaç Şükrü YALÇIN
Geçen Cuma teslim aldım daha yeni hocam. İtopya'yı mı arayayım yoksa Lenovo müşteri hizmetlerini mi garantiye yollamak için? Sizce hangisi?
İtopya yi arayıp ürün kusurlu olduğu için para iadesi talep edebilirsiniz.

Tataer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
İsim
Mehmet Ali
İtopya'da yine teknik servise yollayacak, değişim talep et servise gönderip, bdh olması lazım lenovo servisi, direk onlarla da iletişime geçebilirsin.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,224
İsim
Ahmet Sevinç
Top Bottom