Neler Yeni

Lenovo ideapad gaming 3 sizce bu fırsat kaçırılır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Okyanus Köse
Bütçe
17000
Merhabalar lenovo ideapad gaming 3 rtx 3050ti olan bu modelini beğendim indirim ile 16999tl fiyatında şuan sizce fiyatı iyi mi yoksa yazı bekliyim mi fiyatı düşer mi artar mı?

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
yaz sonu fiyatlar düşebilir ama bu fiyata zaten alınmaz iyi bir leptop değil hele oyun içinse hiç alma

•KoRkMaZ•

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
209
İsim
Hasan Korkmaz
İlgilendiği Kategoriler
OYUN VE BİLGİSAYAR PARÇALARI
8 gb remi var ne kadar süre kullanmayı düşünüyorsun en az 16 almanı tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıl Karadağ
Ne alaka gayet iyi bir laptop batarya dışında
batarya da ne gibi problem var hocam bu modeli aldım yeni henüz gelmedi. Merak ettim batarya olayını. Harici özelliklerle bu fiyatlarda alınabilecek en iyilerden olduğunu düşünüyorum. ddr5 4800mhz ram 6600h işlemci 3050ti 85watt

xooneyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Emir
batarya da ne gibi problem var hocam bu modeli aldım yeni henüz gelmedi. Merak ettim batarya olayını. Harici özelliklerle bu fiyatlarda alınabilecek en iyilerden olduğunu düşünüyorum. ddr5 4800mhz ram 6600h işlemci 3050ti 85watt
Hocam şarjı biraz çabuk bitiyor yani şarja takmadan en fazla yarım saat biseyler yaparsın sonra şarjı biter zaten ayrıca bazı ağır oyunlarda gow cyberprunk vb şarjda olsan bile şarjın gittiği oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
41
İsim
Anıl Karadağ
Hocam şarjı biraz çabuk bitiyor yani şarja takmadan en fazla yarım saat biseyler yaparsın sonra şarjı biter zaten ayrıca bazı ağır oyunlarda gow cyberprunk vb şarjda olsan bile şarjın gittiği oluyor
her modelde var mı acaba yoksa bazı modellerde mi oluyor merak ettim şimdi

xooneyu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Emir
her modelde var mı acaba yoksa bazı modellerde mi oluyor merak ettim şimdi
Yani bu fiyat bandındaki hütün ideapad gaming modellerinde var diye biliyorum ancak bu sorun dışında mükemmel bir cihaz sizi asla yarı yolda birakmaz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,487
Üyeler
152,258
Son üye
Nozen
Top Bottom