Neler Yeni

Öneri Lenovo ideapad alınır mı?

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Yankı Özkan

bunu al cihazın içinde ki 4800mhz olduğundan 4800mhz olarak çalışacaktır
Mesaj otomatik birleştirildi:

onu asus teknik servisine ara sor ama düzgün bir şekilde açarsan kalmıyor olması lazım
Hocam demin biri başka bir konumda asus tuflarda panelde ghosting var dedi ne kadar doğru bilginiz var mı?

Yahu arkadaş her laptopın mı bir sorunu olur :D

ConquerorXIV

80+ Gold
Hocam demin biri başka bir konumda asus tuflarda panelde ghosting var dedi ne kadar doğru bilginiz var mı?

Yahu arkadaş her laptopın mı bir sorunu olur :D
gerçek kullanıcıdan öğrenmen lazım forumda konusu illaki açılmıştır araştır

MehmetB

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Mehmet Bozkurt
merhaba, 2020 şubat ayında almıştım eski kasa ideapadgaming3 modeli gtx1650 var o zaman 135w, ramler ddr4 3200mhz, işlemci r5 4600h. bugün halen sıkıntısız kullanıyor, oyun oynuyorum. ek olarak ram almıştım ben fakat garantisi bittikten sonra takmıştım. kasayı açarsan garantiden çıkar diye biliyorum Lenovo markası için. ssd kısmına geleceksen hikayeli oyunlar vs. oynuyorsan yetersiz kalacak söyleyeyim onun sıkıntısını yaşıyorum. anakartta ek depolama için HDD yuvası var fakat önünde m.2 ssd girişi var nedenini bilmiyorum. neyse marka üzmez bu zamana kadar bir sorun yaşamadım. ram ve depolama için Samsung kullanıyorlar (en azından bende öyle). paylaştığın laptop seni uzun yıllar götürür pişmanlık yaşatmaz piyasadaki tüm oyunları oynarsın tabi aynı fiyata benzer modeller var tercihine bağlı.
aldıktan sonraki 3 yıl 120hz yerleşik panelde oyunlar oynadım, son 2 yıldır tercihen 144hz monitör ile kullanıyorum arada kayda değer bir fark yok onu söyleyeyim, çözünürlük farkından dolayı almıştım monitörü yani panel tazeleme hızı daha yüksek bir sayı diye diğer taraflardan kısmana gerek yok , ekran için kendimce söyleyeceklerim bu. şimdiden güle güle kullan :)

ConquerorXIV

80+ Gold

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Musa Topçu
4060 lı modeli var sorun varsa sorabilirsin

Cakrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Musa Topçu
Asus tuf a15 mi hocam

O model ise ghosting var mı diye soracaktım
yok

en azından hiç gözüme batmadı

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Yankı Özkan
yok

en azından hiç gözüme batmadı
Teşekkür ederim ya hangi laptopu almak istesem konusunu açsam hepsinin bir sorunundan bahsediliyor kafayı yedim :D

Top Bottom