Neler Yeni

Lenovo Ideapad Gaming 3, Tasarımı yüzünden fanlar direkt olarak monitöre vuruyor

umtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
1 ay önce falan Lenovonun ideapad gaming 3 serisinden bir laptop aldım. Normal kullanımda sıkıntı yok ama oyun açtığım zaman fanlardan sıcak hava çıkıyor ve 2 tane fan direkt monitöre bakacak şekilde yerleştirilmiş. oyun açtığım zaman monitörün alt yarısı baya ısınıyor, fön tutmuş gibi ısınıyor. Sürekli monitörün böyle ısıtılması monitöre zarar verir mi? Lenovo böyle saçma sapan bi tasarım hatası mı yapmış gerçekten?

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
SANANE
1 ay önce falan Lenovonun ideapad gaming 3 serisinden bir laptop aldım. Normal kullanımda sıkıntı yok ama oyun açtığım zaman fanlardan sıcak hava çıkıyor ve 2 tane fan direkt monitöre bakacak şekilde yerleştirilmiş. oyun açtığım zaman monitörün alt yarısı baya ısınıyor, fön tutmuş gibi ısınıyor. Sürekli monitörün böyle ısıtılması monitöre zarar verir mi? Lenovo böyle saçma sapan bi tasarım hatası mı yapmış gerçekten?
Şuanlık ilk defa bundan şikayet edi gördüm. Şahsen benim laptopun moitörüde böyle ve hiç sıkıntı yaşamadım.

BeratAbk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berat Abaka
incelemesinde gördüm bana o tasarım çok saçma geldi. aklımdan 1 2 seneye kesin ekran sararır demiştim

umtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
incelemesinde gördüm bana o tasarım çok saçma geldi. aklımdan 1 2 seneye kesin ekran sararır demiştim
ben pek dikkat etmeden aldım, çok bilgim yok ama bana da baya saçma geldi tasarımı. ne yapabilirim sizce

BeratAbk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Berat Abaka
ben pek dikkat etmeden aldım, çok bilgim yok ama bana da baya saçma geldi tasarımı. ne yapabilirim sizce
Bilemiyorum tasarımı öyle sonuçta ileride sıkıntı olursa garantiye yollarsın. Yapacak bir şey aklıma gelmiyor

umtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bilemiyorum tasarımı öyle sonuçta ileride sıkıntı olursa garantiye yollarsın. Yapacak bir şey aklıma gelmiyor
harici soğutucu falan yardımcı olur mu acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuanlık ilk defa bundan şikayet edi gördüm. Şahsen benim laptopun moitörüde böyle ve hiç sıkıntı yaşamadım.
lenovo ideapad gaming 3 mi kullanıyorsunuz?

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
SANANE
harici soğutucu falan yardımcı olur mu acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

lenovo ideapad gaming 3 mi kullanıyorsunuz?
Kullanan birçok tanıdığım var. Kendimde deneme şansını elde ettim

umtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
Kullanan birçok tanıdığım var. Kendimde deneme şansını elde ettim
benim sıkıntım monitörün ısınmasının uzun kullanım sürecinde zarar verip vermeyeceği
yoksa ısınması önemli değil oyuna giriyoruz sonuçta

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
SANANE
benim sıkıntım monitörün ısınmasının uzun kullanım sürecinde zarar verip vermeyeceği
yoksa ısınması önemli değil oyuna giriyoruz sonuçta
Bir sorun olmaz krdşm. 50 C* üfürmüyor.

Top Bottom