Neler Yeni

Lenovo Ideapad Gaming 3, Tasarımı yüzünden fanlar direkt olarak monitöre vuruyor

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Aynı aynı laptop modeli bende de var. Alalı 1 yıl oluyor yaklaşık. Oyun oynuyorum genelde. Ve dediğiniz gibi sıcak hava çıkış fanlarından bir tanesi ve güçlü çıkış veren fan monitörün altına koyulmuş. Monitörün sağ tarafına epey bir sıcak hava üflemekte kendisi. Monitörün sol üst köşesi kuzey kutbuyken sağ alt köşesi çöl gibi oluyor. Koskoca lenovo bunda bir problem görmemiş demek ki ve bu şekilde bir tasarıma girişmişler.

umtt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Umut
Aynı aynı laptop modeli bende de var. Alalı 1 yıl oluyor yaklaşık. Oyun oynuyorum genelde. Ve dediğiniz gibi sıcak hava çıkış fanlarından bir tanesi ve güçlü çıkış veren fan monitörün altına koyulmuş. Monitörün sağ tarafına epey bir sıcak hava üflemekte kendisi. Monitörün sol üst köşesi kuzey kutbuyken sağ alt köşesi çöl gibi oluyor. Koskoca lenovo bunda bir problem görmemiş demek ki ve bu şekilde bir tasarıma girişmişler.
sağ sol farkına dikkat etmedim ben

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
sağ sol farkına dikkat etmedim ben
Ekranın alt kısmında 2 adet fan çıkışı gibi gözüküyor ama sadece sağ taraftaki sıcak havayı dışarı atıyor solda ki öylesine yapılmış bir işlevi yok.

Top Bottom