Neler Yeni

Çözüldü✓ Lenovo İdepad Gaming 3 başıma gelen ve sonuç

TİTAN.

80+ Platinum
Selam dostlar yaklaşık 3 hafta önce lenovo idepad gaming 3 3060 ryzen5 5600h modelini aldım ama aldığım ilk günden itibaren sıkıntılardan kurtulamadım metro exodus oyununu oynuyordum normal ayarlarda bir sıkıntı olmadı ama rtx ve dlss açınca bilgisayar donuyor ve tepki vermiyor yeniden başlatmam gerekiyor dedim ki oyunda problem vardır ordan league of legends ve valorant oyununu oynamaya karar verdin lolde fps düşük kalıyor
Valoranta geçince donma sorunu aynen devam etti dondu kapatıp açtım 5 dk sonra bir daha dondu bi derecesiz maçta 3 kere dondu
Yetkili servisi aradım format atıldı uzaktan kontrol ile gerekli olan sürücüleri indirdiler , bios ,işlemci ve ekran kartı güncellendi ama sonuç aynı en son çare sanırım servise göndericem lenovoya yakışmayan bir durum yetkili servise göndericem kargoda zarar gelicek diyede korkuyorum ulan paramızla rezil oluyoruz bu nasıl bir saçmalıktır anlayamadım
(Olaylar geliştikçe buraya ekliycem)

Ekleme: Herşeyi silip Windows 11 format attım ve şu anlık her şey güzel gibi bir sıkıntı görmüyorum

Son düzenleme:

JATDAV2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
JATDAV
Arkadaşım aynı ürünü kullanıyor ve tek sıkıntısı soğutmaydı. 200 liraya hallettik. Lol de oynuyor Witcher'da hiçbir sorun yaşamadı.
Dostum teknoloji şans işidir belki de seninkinde hata vardır bilemem ama bir kullanıcı yorumu ile tüm markayı kötüleyeceksek şu an Gigabyte alınmaz abi.

TİTAN.

80+ Platinum
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende kullanıyorum memnunum ve tavsiye ederim. Teknoloji şans işi sende sorun çıktı diye ürün kötü olmuyor, daha servise bile göndermemişsin cihazı.
Kanka o konuda haklısın ama şöyle bir sıkıntı var araştırdığım zaman bir çok insanda sorun çıkardığını gördüm şunuda söyleyeyim markaya çok değer veren ve seven bir insanım ama yakışmıyor

merter73

80+ Bronze
Driverlerini güncelledinizmi belki yazılımsal problem vardır? bende 940mx laptop var o bile valoda kasmıyor lenovonun.

QRuder

80+ Silver
Arkadaşım aynı ürünü kullanıyor ve tek sıkıntısı soğutmaydı. 200 liraya hallettik. Lol de oynuyor Witcher'da hiçbir sorun yaşamadı.
Dostum teknoloji şans işidir belki de seninkinde hata vardır bilemem ama bir kullanıcı yorumu ile tüm markayı kötüleyeceksek şu an Gigabyte alınmaz abi.
dostum hangi soğutucuyu aldın da çözdün?

Krom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,377
İsim
Krom
Teknoloji şans işidir. Mesela sen sıfır araba alıp araban 1 saat sonra yolda kalınca araba sorunlu olamaz. Değişim ya da iade isteyebilirsin. Servise göndermeyi de deneyebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
990,388
Üyeler
156,602
Son üye
ahmetadgzii7
Top Bottom