Neler Yeni

Lenovo laptop wifi çekim gücü

emreakblt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
emre AKBULUT
Arkadaşlar iyi günler yeni bir laptop aldım 2. El i5 3. Nesil GT serisi ekran kartı vs üst komşunun wifi sini kullanıyoruz kablo çekme gibi bir durum yok hemde yer olmadığı için wifi kullanmak zorundayım eski laptobum çok iyi şekilde çekiyordu ki şuanki aldığımdan eski 4gb ramli AMD işlemcili 20 yıllık bir şeydi ama bu leptop çekmiyor kendi telefonumun internetini açtığımda bile dibinde 3 çubuk çekiyor ne yapmam gerek nasıl bu durumu düzeltebilirim çok pahalıya kaçmayacak kesin bir çözüm sunabilirmiyiz

hovarda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Arda
sinyal güçlendiriciler var sizin eve ya da komsunun eve kurabilirsen işe yarayabilir diye düşünüyorum

emreakblt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
emre AKBULUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sinyal güçlendiriciler var sizin eve ya da komsunun eve kurabilirsen işe yarayabilir diye düşünüyorum
Komşunun evine kurmak mümkün değil izin vereceklerini sanmıyorum wifi adaptörü vs alsam leptoba takmak için işe yararmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Komşunun evine kurmak mümkün değil izin vereceklerini sanmıyorum wifi adaptörü vs alsam leptoba takmak için işe yararmı
Ve hangisini almalıyım dediğim gibi kesin bir çözüme tek seferde para harcayabilirim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,672
Üyeler
143,779
Son üye
ALİ TAHA ŞEN
Top Bottom