Neler Yeni

Lenovo Lecoo Gk304 red switch klavye 600 tl

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,970
İsim
Abdullah Aydoğdu
Çok bilgim yokta ondan sorayım dedim, sağ olasın😇
Bu fiyattaki bir klavyeden isteyebileceğiniz bütün özellikleri barındırıyor. Switch mi bozuldu,eskidi? Değiştirebiliyorsun.
Kullandığı switch markası kaliteli ve en popüler olan kırmızı switchleri kullanıyor. Oyun vs. için en iyisi.

WhoCares

80+ Gold
Bu fiyattaki bir klavyeden isteyebileceğiniz bütün özellikleri barındırıyor. Switch mi bozuldu,eskidi? Değiştirebiliyorsun.
Kullandığı switch markası kaliteli ve en popüler olan kırmızı switchleri kullanıyor. Oyun vs. için en iyisi.
tek kötü yani rainbow :peeposad:

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Rusty
switchlerin youtube testi var mı bulamadım. Blue switchten geçmeyi düşünüyorum sesli klavye bıktırdı artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Abdullah Çelik
Arkadaşlar makrosu yok diyorlar. Alacak arkadaşlar bunu bilerek alsın.

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mehmet
Klavyesi eline ulaşan deneyimlerini yazabilir mi?

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Enis
Ben membran klavyeden gecis yaptım 600 tl ye bedava diyebilirim 800 e de alınır bence. Klavye premium duruyor tuşlar çok hoş ses tatmin edici. 3000 tl lik klavyelerle kıyaslanmaz heralde. Macro falan bana önemsiz arıza da yaparsa 2 yıl garantisi var 2 yıla kim öle kim kala :D

Ayan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
632
İsim
Mehmet
Ben membran klavyeden gecis yaptım 600 TL ye bedava diyebilirim 800 e de alınır bence. Klavye premium duruyor tuşlar çok hoş ses tatmin edici. 3000 TL lik klavyelerle kıyaslanmaz heralde. Macro falan bana önemsiz arıza da yaparsa 2 yıl garantisi var 2 yıla kim öle kim kala :D
Zeminden kayıyor demişler.

Fanzi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Enis
Ben membran klavyeden gecis yaptım 600 TL ye bedava diyebilirim 800 e de alınır bence. Klavye premium duruyor tuşlar çok hoş ses tatmin edici. 3000 TL lik klavyelerle kıyaslanmaz heralde. Macro falan bana önemsiz arıza da yaparsa 2 yıl garantisi var 2 yıla kim öle kim kala :D

Zeminden kayıyor demişler.
ne kayması kardeşim yok öyle bişey
arkadaş mermer zeminde kullanmış heralde

Top Bottom