Neler Yeni

🔥İndirim Lenovo legion R25I-30 165 hz 0.5 ms ₺4,900

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Enes
Şuan halihazirda pcjm yokta yakın zamanda almayı düşünüyorum kaçırılmayacak bir fırsat mi
Sizinle bende ayni durumdayim hocam kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu düşünmüyorum bence bu monitör 6 k yi bile hak ediyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam 1080p için kullancaksanız 27 inch gereksiz bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Furkan Akçin
Arkadaşlar bu monitörü kullanıyorum gayet güzel tavsiye ederim. Ancak 100TL fazla verin Hepsiburada satıcılı olan ürünü alın. 100TL için canınız sıkılmasın sonra. Alanlara hayırlı olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Enes
hocam pardon g24f-2 aldı zaten ama bu daha iyi geldi
Anladım hocam

Arkadaşlar bu monitörü kullanıyorum gayet güzel tavsiye ederim. Ancak 100TL fazla verin Hepsiburada satıcılı olan ürünü alın. 100TL için canınız sıkılmasın sonra. Alanlara hayırlı olsun.
Sen hangi satıcıdan aldın hepsiburada mı?

1- güzel fiyat
2- bu monitörün film vb. izlemek için renkleri vs nasıl? (oyun için benq zowie var zatende forumda yazarken bile göz yoruyor benq)
3- hepsiburada dışında düzgün satıcı var mı bu ürün için? (istanbul'dayım itopya, vatan, mediamarkt 3-4 km bana orada uygunsa oradan da alırım)
Hocam arkadaşda demiş teknosada var. Ama bence 500 tl daha fazla vermeye gerek yok. 2. Olarakda renklerin çok iyi olduğunu söylüyorlar. Bence tek eksi yanı monitorün ayakları kaba duruyor bence.

Hocam masada nasıl yer kaplıyor?

Fantastiktürk

80+ Bronze
Top Bottom