Neler Yeni

Lenovo mu Acer mi Almalıyım?

Smith & Wesson

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Burak küçüksubaşı
Ben lenovaların kasa kalitesini beğenmiyorum ofistede lenovo kullanıyoruz bence kaliteli malzeme kullanmıyorlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben lenovaların kasa kalitesini beğenmiyorum ofistede lenovo kullanıyoruz bence kaliteli malzeme kullanmıyorlar.
Ayrıca 165 hz diye alıyorsan 144 ile çok fark yok ayrıca kimin sogutması daha iyiyse onu al derim bir önce dedigim gibi malzeme kalitesi olarakta acer daha iyi.

Ege Hanedar

80+ Bronze

Ayrıca 165 hz diye alıyorsan 144 ile çok fark yok ayrıca kimin sogutması daha iyiyse onu al derim bir önce dedigim gibi malzeme kalitesi olarakta acer daha iyi.
acer daha iyi olduğunu hangi modeli kullanarak söylediğini merak ettim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali demiray
Ben 1 hafta önce bu PCyi sipariş vermiştim şu an kullanmaktayım merak ettiğiniz soru varsa yardımcı olabilirim
merhaba üründe 2 . bir ram slotu varmı ve adaptör degiştirmek icin servise geri göndermemiz gerekiyor mu ?

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Muzaffer Berke

Zaten ekrandaki en büyük fark renk gamutu, hangisinin daha yüksek Hz'e olduğu değil.
165hz olan modeller %100 sRGB renk gamutunu destekliyor. Benim Lenovo tercih etme sebeplerinden biri de buydu

Mbgolcek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
Muzaffer Berke
merhaba üründe 2 . bir ram slotu varmı ve adaptör degiştirmek icin servise geri göndermemiz gerekiyor mu ?
Servise yollayıp ücretsiz değiştirebiliyorsun adaptörü.
Ram konusuna gelince 2.ram slotu var ve herhangi pir parçaya zarar vermeden alt kasayı açıp kendin takabiliyorsun, garanti bozulmuyor.
Tersine acerde alt kasayı açtığın anda garanti dışı kalıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Ali demiray
Servise yollayıp ücretsiz değiştirebiliyorsun adaptörü.
Ram konusuna gelince 2.ram slotu var ve herhangi pir parçaya zarar vermeden alt kasayı açıp kendin takabiliyorsun, garanti bozulmuyor.
Tersine acerde alt kasayı açtığın anda garanti dışı kalıyor.
Ürün linkini atarmısınız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
907,231
Üyeler
140,791
Son üye