Neler Yeni

Leptopta harici klavye

Franzl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Toprak Akça
Gaming notebook'um var ve harici klavye alıp kullanmak istiyorum. Leptopta harici klavye kullanan arkadaşlar için bir sorum olacak. Kullanırken rahat hissediyor musunuz ve gecikme yaşanıyor mu ? Yorumlarınız neler

Lorex11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Lorex Shrouth
Gaming notebook'um var ve harici klavye alıp kullanmak istiyorum. Leptopta harici klavye kullanan arkadaşlar için bir sorum olacak. Kullanırken rahat hissediyor musunuz ve gecikme yaşanıyor mu ? Yorumlarınız neler
aynı soruyu bende soruyorum memnun musunuz 220tl bütçem var ne önerirsiniz rahatsa?

Berke_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Berke Aykan Altıntel
Normal masaüstü nasılsa aynı usb kullanılıyor, ayni guc iletiliyor. Hicbir problem yasatmaz.

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,138
İsim
Umut Dağ
Benim arkadaşlarım kullanıyordu, gayet memnunlardı seviyorlardı.

Berke_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Berke Aykan Altıntel

Berke_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Berke Aykan Altıntel
rampage önerir misin
Kullandım ama emin ol hoş degiller. Arkadaşım Rampage'nin en ustun modeli olanını kullanıyor ama sıkıntısı yok. O fiyata Rampage Mekanik almanızı önermem artı o fiyata mekanik önermem!

Lorex11

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Lorex Shrouth
Kullandım ama emin ol hoş degiller. Arkadaşım Rampage'nin en ustun modeli olanını kullanıyor ama sıkıntısı yok. O fiyata Rampage Mekanik almanızı önermem artı mekanik önermem!
220 tl bütçem var yani rgb olsun mekanik olsa olur olmasa sessiz olsada olur ne alabiliriö

Berke_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
109
İsim
Berke Aykan Altıntel
220 TL bütçem var yani RGB olsun mekanik olsa olur olmasa sessiz olsada olur ne alabiliriö
O zaman attigima bakınız. Yukariya atmıştım size. Unbox videolarini da inceleyin. Sevebilirsiniz o ürünü.

Top Bottom