Neler Yeni

LETGO - 2.EL 2 AYLIK RTX 2060'LI SİSTEM

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
furkan türk
Arkadaşlar başlıktada belirttigim gibi aradım konuştum diledigin gibi gelip testlerini yapabilirsin dedi ısı degerlerine bakarız dedi. Zamanı olmadigi icin satiyormus telefon alicakmis ayni zamanda hatta varsa takas dusunebiliriz vesayre dedi neyse geçiyorum bunları. Sistem 2 aylık yukledigim resimde ozellikleri yaziyor hosuma gitti ve 7500TL gibi bir fiyata indirdim sizinde goruslerinizi almak istedim. ( VATANDAN ALİNMİS GARANTİ KUTU FATURA HER SEY DURUYOR )

Ekler

• A+ Gallery_128.jpg
    A+ Gallery_128.jpg
    225.4 KB · Hit: 114
Son düzenleme:

DonanımFikir

Selimhan
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,744
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Alınır
Tabi mining olayı olmazsa pahalı derdim ama alınabilir.

hefezwu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Hefe Telkce
7000tl eğer 2 ay once alınmıs bi sistemse suanki piyasaya gore gayet iyi ancak kendisinden mining riski adına bi benchmarktest ve yakın yerlerde oturuyorsanız gidip bi bakmanı tavsiye ederim

majorw0w

80+ Silver
Arkadaşlar başlıktada belirttigim gibi aradım konuştum diledigin gibi gelip testlerini yapabilirsin dedi ısı degerlerine bakarız dedi. Zamanı olmadigi icin satiyormus telefon alicakmis ayni zamanda hatta varsa takas dusunebiliriz vesayre dedi neyse geçiyorum bunları. Sistem 2 aylık yukledigim resimde ozellikleri yaziyor hosuma gitti ve 7000TL gibi bir fiyata indirdim sizinde goruslerinizi almak istedim. ( VATANDAN ALİNMİS GARANTİ KUTU FATURA HER SEY DURUYOR )
Ram 8 galiba 8 olmasa iyiymiş :)

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Şu zaman da alınır ama biraz daha pazarlık zorlayın ram'i yetersiz çünkü.

Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
furkan türk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
7000tl eğer 2 ay once alınmıs bi sistemse suanki piyasaya gore gayet iyi ancak kendisinden mining riski adına bi benchmarktest ve yakın yerlerde oturuyorsanız gidip bi bakmanı tavsiye ederim
Tek basima yasiyorum diledigin gibi gelip istedigin testleri yapabilirsin dedi. Mining yapilip yapilmadigini benchmarktestten net olarak anlar miyim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şu zaman da alınır ama biraz daha pazarlık zorlayın ram'i yetersiz çünkü.
rami daha sonra kendim hallederim. Son fiyat oldugunu dusunuyorum cok zorladim cunku ama yuz yuze bir daha denerim sansimi

Dambıldor

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,519
İsim
Hakan Bruh
İlgilendiği Kategoriler
R6, Warzone ve Mouse
Ekran kartı 5k civarına gidiyor zaten temizse alınır

Top Bottom