Neler Yeni

Lgbt bireyleri hakkinda ne düşünüyorsunuz Anket

Lgbt bireylerine hak verilmelimi ?

• Lgbt bireylerine hak verilmeli.

Oylar: 19 29.7%
  • Lgbt bireylerine hak verilmemeli.

Oylar: 34 53.1%
  • Kararsizim

Oylar: 11 17.2%

• Oy kullanan toplam üye
    64

G.P.U

80+ Silver
Lgbt bireyleri saygı istiyor ama insanlarin görüşlerine saygi duymazsaniz saygi bekliyemezsiniz.
Yok ben beklemiyom sağol ben gay değilim ama saygı göstermeyene kızarım çok kızarım birçok fikre saygı duyarım "faşistlik" hariç çünkü faşistlik zaten kendisi fikre saygı duymamaktır

Yanlış anlamayın daha çok fikre karşıyım

bodmes

80+ Gold
En İyi Cevap
5
Gizli gayler 😁😬
6872426E-49DE-4496-BB57-595E81E78CAA.jpeg

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay

smsísmαíl

80+ Silver
bence homo olmayı insanlar bilerek yapıyor
yani demek istediğim doğuştan bir şey değil bence
o yüzden hak verilmesini doğru bulmuyorum

eysis

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Lgbt birliğine hak verilmemeli diyen o faşistler lütfen çıksın dışarı
Verilmemeli diyorum. Ne olmuş? İnsan fıtratına aykırı, aile bağlarını koparan bir zihniyete saygı mı duyacakmışım? He, şimdi homofobik olacağım neden? Çünkü siz düşününce aşk, sevgi; biz düşününce nefret, mağara oluyor.

CevizliCeviz

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
501
İsim
Cevizli Ceviz
Bildiğiniz üzere Istanbul sözleşmesi ile lgbt bireylerine hak veriliyor kisaca anlatmak gerekirsek ( eşinizle ve erkek/kiz çocugunuzla sokakta gezerken 2 erkek yada 2 kadin'in öpüşmesini yasallaştiriyor. Bu konu hakkinda ne düşünüyorsunuz.
Bugün sokakta öpüşmek serbest olursa yarın kim bilir neler olur. Sokak ortasında öpüşmenin cezası olması lazım. Milletin canı çekiyor (!)

G.P.U

80+ Silver
Verilmemeli diyorum. Ne olmuş? İnsan fıtratına aykırı, aile bağlarını koparan bir zihniyete saygı mı duyacakmışım? He, şimdi homofobik olacağım neden? Çünkü siz düşününce aşk, sevgi; biz düşününce nefret, mağara oluyor.
Tm ben sana saygı duymayacam lagbt değilim senin zihniyetine gram saygı duymuyorum ve hepinizin kökü kazındığında yanınızda olmayacam

Top Bottom