Neler Yeni

LGS için soru bankası yayın önerileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
Uğurcan Ceylan
Instagram
byzkurtsss
Discord
byzkurtsss
Merhaba bu sene LGS ye girecem bı yayın önerirmisin soru bankası şuan kitap vadisininkini aldım daha sonrası için ne önerirsiniz

NedoxBey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
Nedox Bey
Merhaba bu sene LGS ye girecem bı yayın önerirmisin soru bankası şuan kitap vadisininkini aldım daha sonrası için ne önerirsiniz
hangi ders
Mesaj otomatik birleştirildi:

başlangıç için hız yayınları alabilirsin
arkdasin dedigi gibi baslangic olarak normal hiz alabilirsin biraz ilerdikten sonra uzman hiz var onlari cozmeni oneririm LGS'ye yakin sorulari var

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,897
İsim
uwu
Kanka geçen sene lgs e girdim inan soru çözerken agrittigin bileğe deymez tek yapman gereken dersleri derste anlayıp Eve gelince de tekrar et 15/20 soru yeter fen lisesi için ama gidip tr birincisi olacağım diyosan günlük 150 den assaga cozmemen gerekiyor ( pskolojik olarak etkiliyor bu sayı yarısından fazlasini şahsen gereksiz buluyorum ve dediğimi yaparak çalışan arkım 454/456 fln çekti o sadece ödev yaptı ekstra soru çözmesi okul dışında )

C12H16N2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
468
İsim
M.S.C
Kanka geçen sene lgs e girdim inan soru çözerken agrittigin bileğe deymez tek yapman gereken dersleri derste anlayıp Eve gelince de tekrar et 15/20 soru yeter fen lisesi için ama gidip tr birincisi olacağım diyosan günlük 150 den assaga cozmemen gerekiyor ( pskolojik olarak etkiliyor bu sayı yarısından fazlasini şahsen gereksiz buluyorum ve dediğimi yaparak çalışan arkım 454/456 fln çekti o sadece ödev yaptı ekstra soru çözmesi okul dışında )
Herkesin seviyesi, kapasitesi farklı. Direkt şöyle yap demek doğru olmaz.

Top Bottom