Neler Yeni

lgs yüzünden çok korkuyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yiğit Can Kocaman
ama şöyle bir şey de var bu olduğum denemeden 1 deneme önce matematik aşırı zordu 6 ya 5 yapmıştım aşırı moralim bozulmuştu aslında beni kaygılandıran fen 2020 lgs yi çözdüm fen 19 a 1 geldi ama denemelerde düşük geliyor mesala bugün ki denemden 15 e 4 geldi
bu kötü bir şey değil ki? denemeler genelde zaten gerçek sınavdan zordur. bu yüzden zaten sınav daha rahat geçti sözlerini duyarız genelde. denemeler zora alışman için var. lgsden önceki son denememde 430 falan yapmıştım ancak 480 civarı bir puan aldım bende.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
hakan yıldırım
bu kötü bir şey değil ki? denemeler genelde zaten gerçek sınavdan zordur. b u yüzden zaten sınav daha rahat geçti sözlerini duyarız genelde. denemeler zora alışman için var. lgsden önceki son denememde 430 falan yapmıştım ancak 480 civarı bir puan aldım bende.
hepinize çok teşekkürler içimi rahatlattınız hala heyecanım olsa da lgs den sonra foruma yazacağım netlerimi hepinize tekrardan teşekkürler

Dahası  
Reaksiyon skoru
124
İsim
Yiğit Can Kocaman
bu kötü bir şey değil ki? denemeler genelde zaten gerçek sınavdan zordur. bu yüzden zaten sınav daha rahat geçti sözlerini duyarız genelde. denemeler zora alışman için var. lgsden önceki son denememde 430 falan yapmıştım ancak 480 civarı bir puan aldım bende.
eğer ki lgs zor olursa da dediğim gibi herkese zor. panikleyecek bir şey yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hepinize çok teşekkürler içimi rahatlattınız hala heyecanım olsa da lgs den sonra foruma yazacağım netlerimi hepinize tekrardan teşekkürler
heyecan doğal, onu sadece iyi yönet ve bu işi bitir. sözelin ve sayısalın başında o ilk soruları çözdüğünde rahatlayacaksın. sadece kendine güven, 1 yıllık emeğin boşa gitmez. başarılar dilerim şimdiden. şans seninle olsun.

121709

80+ Silver
Ben lgsye girmemiştim bile, önemli olan tyt ayt.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,213
İsim
Ahmet Sevinç
kanka sıkıntı etme çok korkuyorsun ama notlarına baktığım zaman cidden iyi gidiyorsun tavsiyem şu günlerde matematik türkçe aban salma kendini ama stresede girme

Onurkotlutok05

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,982
İsim
Onur
İlgilendiği Kategoriler
Toplama bilgisayar tavsiye
ben 482 almıştım sadece ders dinleyerek ekstra çalışsam büyük ihtimalle fullerdim
sakız çiğnemeni öneririm

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
yaklaşık 1 hafta sonra lgs var hazırlanmama rağmen kaygılıyım o gün için benim için hayatıma yön veren bir sınav olcak netlerimde bence fena değil en son olduğumuz deneme fenomendi ve zor bi denemeydi 441 geliyor istediğim fen lisesi 438 puan çok stresliyim ne yapmamı önerirsiniz şimdiden teşekkürler
türkçe:17d 3y
inkilap:9d 1y
din: 8d 2y
ingilizce:10d 0y
matematik:16d 1y
fen:17d 3y
Bu strese girdikçe sınavda çakılma ihtimalin artar dostum bu sınavın 2. olayı stres ve zaman kontrolüdür.
Korkma.
Hayatın devam edecek ve bilemezsin.
Zamanına göre LGS'de çok iyi bir puan ve iyi yerlere girebiliyorken evimin buradaki anadolu lisesini seçmiştim ve gerçekten bu yıl anladım ki iyi ki burayı seçmişim demiştim kısacana bırak dostum aksın su sen emeğini verdiysen rahat ol ki yapan her yerde yapar bu yüzden sakin ol sana tavsiyem bu hafta stres kontrolü ve rahatlaman için zaman ayır gerçekten seni dersler değil ama bu bitiirir.
Bu sınav geleceğini stresin kadar belirlemez.
Sakin ol

Mujka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
980
İsim
Mustafa Polat
Dostum LGS'ye girerken elim ayağım titriyordu birkaç soru çözdükten sonra stresim ortadan kalktı korkulacak bir şey olmadığının farkına vardım umarım sende de öyle olur sınavda rahatlarsın. Geçen sene girdim, geçen senenin soruları ortalama denemelere yakındı. Bitirdiğim kitap sayısı 10 tanedir belki de değildir 486 aldıydım umarım bu sene de kolay olur Allah yardımcınız olsun kardeşim.

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Kaan
denemelerde 0 stres oluyor ama lgs anını aklıma getiriyorum kaygılanıyorum
hocam kaygınız doğal aile baskısı da vardır illa ama denemede 441 yapmışsınız genelde sınavda daha yüksek puan yapıyor insanlar ve lgsde en kötü 420 yaparsınız diye düşünsek yine iyi bir liseye gidersiniz yani bence çok kaygılanmayın kafa dağıtın son 2 3 gün son günde deneme falan çözmeyin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
934,002
Üyeler
146,603
Son üye
truefacts
Top Bottom