Neler Yeni

Öneri Lianli Lancool 216 Almak

RellatryX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Ögrenir
Instagram
ogreniir
Steam
RellatryX
Discord
https://discord.gg/3FNZ5Jk
Bütçe
4000
Almayı düşünüyorum. Bayağı hoşuma gitti videosunu falan da izledim. Bu alınır mı yoksa daha iyisini bulabilir miyim ? (Akvaryum kasa tercih etmiyorum)

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Berat Erkuş
Almayı düşünüyorum. Bayağı hoşuma gitti videosunu falan da izledim. Bu alınır mı yoksa daha iyisini bulabilir miyim ? (Akvaryum kasa tercih etmiyorum)
Aldınız mı hocam bende almayı düşünüyorumda?

RellatryX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Ögrenir
Instagram
ogreniir
Steam
RellatryX
Discord
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aldım. Mükemmel bir hava akışı var kasa da ve çok sağlam. Maksimum devirde kasa fanları biraz gürültülü çalışıyor fakat bios üzerinden ayarlanabiliyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aldım. Mükemmel bir hava akışı var kasa da ve çok sağlam. Maksimum devirde kasa fanları biraz gürültülü çalışıyor fakat bios üzerinden ayarlanabiliyor.
Vantilatör almışım resmen

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
eyyüb
Çok güzel kasa lancool 2 ile arasındaki tek fark 360 mm sıvı desteği mevcut yukarda+işlemci lancool 2 göre daha serin lancool 2 de ekran kartı Serin ve çok tatlı kasa bence ve buz gibi kasa.

RellatryX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Ögrenir
Instagram
ogreniir
Steam
RellatryX
Discord
Çok güzel kasa lancool 2 ile arasındaki tek fark 360 mm sıvı desteği mevcut yukarda+işlemci lancool 2 göre daha serin lancool 2 de ekran kartı Serin ve çok tatlı kasa bence ve buz gibi kasa.
Kesinlikle öyle

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Berat Erkuş
Hocam Corsair Spec Deltadan bu kasaya geçmeyi düşünüyorum ekran kartım ısınıyor 82 derecelere çıkıyor işlemcide aynı bu kasaya geçersem sıvı soğutmada alacağım sizce mantıklı olur mu bu kasaya geçmek.

RellatryX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Furkan Ögrenir
Instagram
ogreniir
Steam
RellatryX
Discord
Hocam Corsair Spec Deltadan bu kasaya geçmeyi düşünüyorum ekran kartım ısınıyor 82 derecelere çıkıyor işlemcide aynı bu kasaya geçersem sıvı soğutmada alacağım sizce mantıklı olur mu bu kasaya geçmek.
Ekran kartınız neydi ? Sadece ekran kartı ısınıyor diye kasa değiştirmek çok mantıklı değil. Kartınızın ısınma sebebi termal macundan veya termal pedden dolayı olabilir. O kasa da çok kötü bir kasa değil çünkü o sebepten söylüyorum.

Talat

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
Talat
bendede aynı kasa var 7700xt kullanıyorım ısınma gibi bir durum yok

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
242
İsim
eyyüb
Aldım kullandım ürünler sistemi sattım yine tekrar aldım hangisi fiyat uygun gelirse onu al lancool 2 dağa çok indirime giriyor 2500-3000 bin civarı 216 fazla indirime girmiyor uygun yakaladinmi yapıştır gitsin gaming gecesi geliyor nerdeyse her hafta soğutması çok güzel çünkü mesh kasa tavsiye ederim.

Sentoki

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
127
İsim
Berat Erkuş
Ekran kartınız neydi ? Sadece ekran kartı ısınıyor diye kasa değiştirmek çok mantıklı değil. Kartınızın ısınma sebebi termal macundan veya termal pedden dolayı olabilir. O kasa da çok kötü bir kasa değil çünkü o sebepten söylüyorum.
RTX 2060

Top Bottom