Neler Yeni

Lirik+shake edit için program önerisi

ahmet14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet eren
Arkadaşlar lirik+shake edit yapıcam bunun için program önerir misiniz?. Fiyat fark etmez. Bu arada after effects kasıyor.
sistem özelliklerim:
ekran kartı: amd rx550 2gb
ram: 8gb
işlemci: amd fx8350 3.9ghz

ice3h

80+ Bronze
Telefondanda yapabilirsin AE kasıyorsa. Alight Motion ile kolay şekilde yapılıyor.

ahmet14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
telefonum çok iyi değil,pc programı önerebilirmisin.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Nasıl kasıyor olabilirki after effects en çöp pc ile kullanıyorum bende hiç kasma yok ve son sürüm, blender kullanabilirsiniz onuda kaldırmıyor derseniz bence sistemde hata yok sizde var :kekw:

ice3h

80+ Bronze
Nasıl kasıyor olabilirki after effects en çöp pc ile kullanıyorum bende hiç kasma yok ve son sürüm, blender kullanabilirsiniz onuda kaldırmıyor derseniz bence sistemde hata yok sizde var :kekw:
Benim arkadaşımda core 2 duo işlemci ile kullanıyor ve kasma olmuyor benide şaşırttı açıkcası.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler

ahmet14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende anlamadım video editlerken çok kasmıyor fakat video renderlandığında video aşırı kasıyor fps değerleriylede oynasamda her türlü video kasıp donuyor.

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
bende anlamadım video editlerken çok kasmıyor fakat video renderlandığında video aşırı kasıyor fps değerleriylede oynasamda her türlü video kasıp donuyor.
Hocam o bendede oluyor ama program kasmıyor, o sorunun çözümü varmı bilmiyorum hiç araştırmadım üşendim :kekw:

ice3h

80+ Bronze
Render alırken can çekişiyordur muhakkak kaç yıllık işlemci. Render sırasında işlem yapmayın. Bırakın kendi kendine çalışsın. :kekw:

ahmet14

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ahmet eren
Render alırken can çekişiyordur muhakkak kaç yıllık işlemci. Render sırasında işlem yapmayın. Bırakın kendi kendine çalışsın. :kekw:
zaten render işlemini yaparken pcyi salıyorum fakat yinede çıkan video kasıyor.

Top Bottom