Neler Yeni

Lise diplomasını geri veriyorlar mı?

KaganKK06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,569
İsim
Kgn
Selamlar.Yarın Üniversite kayıt işlerini yapacağız(yüz yüze) gerekenlerde lise diplomasının aslını istiyorlar bende var.Tam bir bilgim yok ama kayıt yaptıktan sonra geri veriyorlar mı? eğer vermiyorlarsa niye vermiyorlar ve mesela yatay geçiş ile üni bölüm değiştirirsem nasıl alacağım?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Selamlar.Yarın Üniversite kayıt işlerini yapacağız(yüz yüze) gerekenlerde lise diplomasının aslını istiyorlar bende var.Tam bir bilgim yok ama kayıt yaptıktan sonra geri veriyorlar mı? eğer vermiyorlarsa niye vermiyorlar ve mesela yatay geçiş ile üni bölüm değiştirirsem nasıl alacağım?
Mezun olduğunda geri alırsın veyahuuta okul terk yaparsan. Yatay geçiş yaparsan da o zaman verirler yani bir şekilde ilişkin kalmaması gerek ora ile.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
E devletten yaparsan gerekmiyor

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Yatay geçiş ile Üni değiştirirsem ne olacak
Düzelttim mesajı bakabilirsin.
Mezun olduğunda geri alırsın veyahuuta okul terk yaparsan. Yatay geçiş yaparsan da o zaman verirler yani bir şekilde ilişkin kalmaması gerek ora ile.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben dikey geçiş yaptım 2 yıllık diplomamı vermem gerekti şuan halen üniversitede bu sene alacağım hem 2 yıllığı geri hem de 4 yıllığı.

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,825
İsim
Akın Taşkan
Üniversitenin ücretini makbuzu filan lazım gönderince hemen e devletten gözüküyor mu?
Devlet Üniversitesinde ücret ödemiyorsun direkt kayıt oluyor. Vakıfsa bilmiyorum ara sor Üniversiteyi. Ytü kaydı için böyle en azından.

Top Bottom