Neler Yeni

Lise son sınıfta nasıl hazırlanmalıyım?

Ahmet7752

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Ahmet Çakır
Merhaba, bu yıl lise son sınıfa gideceğim ama pandemiden dolayı 9. ve 10. sınıfım aşırı boş ve bol eksikli bir şekilde geçti tum eksiklerimi universite sinavima az bir zaman kalmisken nasil kapayabilirim gittigim lise 80 obp ile alan anadolu lisesi ve haliylede saglam bir egitim gormuyorum esit agirlik bolumundeyim bu yil aciga gecip dershaneye gitmeyi dusunuyorum bu ise yarar mi? veya baska bir fikri olan yardimci olursa sevinirim

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Hiçbir fikrim yok. Diyebileceğim tek şey kendine ilk başlarda yüklenme. Kaizen tekniği ile yavaş yavaş yüksel.

Bir de ayda 1 kendine dopamin detoksu yapabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Yunus Emre Sezer
Merhaba, bu yıl lise son sınıfa gideceğim ama pandemiden dolayı 9. ve 10. sınıfım aşırı boş ve bol eksikli bir şekilde geçti tum eksiklerimi universite sinavima az bir zaman kalmisken nasil kapayabilirim gittigim lise 80 obp ile alan anadolu lisesi ve haliylede saglam bir egitim gormuyorum esit agirlik bolumundeyim bu yil aciga gecip dershaneye gitmeyi dusunuyorum bu ise yarar mi? veya baska bir fikri olan yardimci olursa sevinirim
kanka düzenli programlı çalışmaya şimdiden günde 2 3 saat ile 9 10 konularına ağırlık vererek başlayabilirsin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,477
Üyeler
151,555
Son üye
Memree
Top Bottom