Neler Yeni

Liseyi Açıktan Okumak mantıklı mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Aksoy
Selamlar yaşım 16 liseyi açıktan okumayı düşünüyorum okulla aram hiç olmadı ve bana göre zaman kaybı boş boş kafa ütülüyorlar eve geliyoruz hiç bişey kalmıyor aklımızda youtube a yöneleceğim ve okulu açıktan okuyacağım youtube da şuanda 787 takipçi ve 400.000 toplam izlenmem var 1000 abone olunca para kazanmaya başlayacağım tabi bir yandan da okulu bitireceğim sizce bunu yapmak mantıklı mıdır socialblade ' e göre
aylık kazancım $55 - $888 arası cevaplarınızı bekliyorum

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,832
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Selamlar yaşım 16 liseyi açıktan okumayı düşünüyorum okulla aram hiç olmadı ve bana göre zaman kaybı boş boş kafa ütülüyorlar eve geliyoruz hiç bişey kalmıyor aklımızda youtube a yöneleceğim ve okulu açıktan okuyacağım youtube da şuanda 787 takipçi ve 400.000 toplam izlenmem var 1000 abone olunca para kazanmaya başlayacağım tabi bir yandan da okulu bitireceğim sizce bunu yapmak mantıklı mıdır socialblade ' e göre
Okula devam et bence. Açılmıyor zaten.

TamerKs

80+ Silver
Hiç mantıklı değil. Youtuber da olsan okuman lazım. Açık lise gideyim daha rahat çalışırım diyip çalışan adam görmedim hiç.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Eren Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben çalışacağım derslerime zaten internet elimin altında internette çok ciddi para var tabi herkes kazanamıyor ama 2 senedir içerik üretiyorum sadece fikrimi belirttim yazdıklarınız için teşekkürler şansımı denemek istiyorum

Trexsons

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Böyle bir şeye girişme. En azından liseyi bitir.
Büyük ihtimalle meslek lisesine gidiyorsun. En azından oku, bitir elinde somut bir uğraşın olsun.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
Zaten şu an herkes liseyi açıktan okuyor gibi en kötü liseyi bitir sonra hayata atıl üniversite okumana gerek yok ama en kötü liseyi bitir

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Bu tempoya ayak uydurabilecegine eminsen, başarılar dilerim.

Mutlaka elinde en azından lise tahsilin olsun.

YouTube gelirlerinin üzerinde baya bir vergi olduğunu okumuştum, umarım bunu biliyorsundur.

robin

80+ Silver
Şuan para kazanıyor musun? Yoksa bu yazdığın miktar gelecekteki para mI?

grimlex

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,031
İsim
eren tezer
Sakın açıktan okuma işine girme pişman olursun.Şuanlık gelirin garanti olmadığı için ki olsa bile oku liseni bitir.Üniversitede gir bir bölüme sonra istesen 10 senede bitir.Ama okulu salma.Elinde bulunsun sonra yt işi patlak verirse ortada kalma

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
İkisini bir arada götürmeye çalış bence, ilerde belki lise tutmazsa youtube tutar yani.

Canx2

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
141
İsim
Can
İlgilendiği Kategoriler
Oyun,Sistem Toplamaları,Konu Dışı, Sohbet
Twitter
xlilcan
Discord
Canx2#9431
Liseyi düz bitir ama çok bir şey bekleme çünkü çoook üst düzey bir okul değilse muhtemelen hiçbir şey öğrenemeyeceksin en azından zor günler için diploman olur. Liseden sonrası tamamen boş dediğin şeyde yoğunlaş üniversite hikaye hukuk tıp okumadıktan sonra gitme bile gereği yok. Ha lise de bir halta yaramaz ama en azından güzel bir hatıra olur senin için ben de öyle olmuştu sonra hata edip üniversiteye gittim 2 ay sonra bıraktım. Tabi kişiden kişiye değişir bu. Youtube üzerinde yoğunlaş belki şans sana da güler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
928,542
Üyeler
145,198
Son üye
AyazTdm
Top Bottom