Neler Yeni

Logitech F710 Gamepad alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Mikdat Öztürk
Twitter
Oztmikdat

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,609
İsim
MehmedVII
Alınmaz, ergonomik olarak kötü. Kablolu olması sorun değilse Msi Force GC20 V2 alabilirsin ben de onu aldım. Ele oturması çok iyi, terletme yok, ölü bölgesi çook çok az (snopy rampage sg-r218'den geçtim arada dev fark var). F710'un bağlantı sorunları da oluyor. GC20 V2 2 milyon tıklama ömrüne sahip genelde bu 1 milyon

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Alınmaz, ergonomik olarak kötü. Kablolu olması sorun değilse Msi Force GC20 V2 alabilirsin ben de onu aldım. Ele oturması çok iyi, terletme yok, ölü bölgesi çook çok az (snopy rampage sg-r218'den geçtim arada dev fark var). F710'un bağlantı sorunları da oluyor. GC20 V2 2 milyon tıklama ömrüne sahip genelde bu 1 milyon
F710u birkaç ay önce 200 liraya almıştım çok uygun diye. Bağlantı sorunu falan yaşamadım ama ne zaman kullansam bir süre sonra sol elim ağrımaya başlıyor ergonomisinden kaynaklı bir durum mu acaba? Sırf bu yüzden satacağım.

• Beğen

habbassaka

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,203
İsim
Berk
Kol tabiri caizse odun gibi kütük gibi bir tasarıma sahip ama taş gibi 5yıldır bende düzenli rocket league oynarım dayanıklılık konusunda çok memnunum

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,609
İsim
MehmedVII
F710u birkaç ay önce 200 liraya almıştım çok uygun diye. Bağlantı sorunu falan yaşamadım ama ne zaman kullansam bir süre sonra sol elim ağrımaya başlıyor ergonomisinden kaynaklı bir durum mu acaba? Sırf bu yüzden satacağım.
Bence hiç iyi değil. Önceki gamepadim PlayStation tarzıydı onda bile 15dk yarış var mesela elim bi değişik oluyordu. Msi Force GC20 V2 xbox tarzı ve hiç öyle bir sorun yaşamadım. Öncekinden ölü bölgeden FPS ve TPS oyunları hiç oynanmıyorken bunda Battlefield 1 online bile rahatça oynayabiliyorum

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Erdem çay
Terminatör için üretilmiş bir joystick insanlara göre değil 😂

Bende aldımda keşke çakma ps4 joystickler programsız tüm oyunları desteklese
Steam hallediyorsun başka oyunda Tuş atması filan yapmak lazım ben bezdiğim için en ucuz f710 du onu aldım.

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bence hiç iyi değil. Önceki gamepadim PlayStation tarzıydı onda bile 15dk yarış var mesela elim bi değişik oluyordu. Msi Force GC20 V2 xbox tarzı ve hiç öyle bir sorun yaşamadım. Öncekinden ölü bölgeden FPS ve TPS oyunları hiç oynanmıyorken bunda Battlefield 1 online bile rahatça oynayabiliyorum
Ben bundan önce birkaç ps tarzı kullandım fakat hiç ağrı vs olmuyordu bunda oluyor ya ergonomisinden olabilir dediğin gibi. Bundan sonrakinde xbox kolu almayı düşünüyorum bir de onu deneyeyim. Onun da tipi hoşuma gidiyor.

• Beğen
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,961
Üyeler
156,410
Son üye
eminhann
Top Bottom