Neler Yeni

Logitech Faturayı Kabul Etmiyor

Nisanur

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
125
İsim
Nisa
Merhabalar, size bayadır uğraştığım bir sorundan bahsedeceğim.
Logitech F310 oyun koluna sahibim. RB tuşu çalışmıyor, bozuldu. Logitech desteğine yazdım. Kişisel bilgilerimi istediler vs. fakat son adımda faturamı doğrulayamadıklarını söylüyorlar. 2 kez denedim ikisinde de aynı cevabı verdiler.
Ürünü MediaMarkt'dan satın aldım. Faturayı siparişlerim bölümünden indirdim. Doğrulayamama sebeplerini anlayamadım. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
Ekran görüntüsü 2023-07-10 233502.png

onurkaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Onur
doğrulamanın neden olmadığını sor ordan gelecek cevaba göre mediamarkt yazarsın durumu

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Kart kimin üstüneyse ona olması lazım. Logitech kaynaklı bir sorun bence. Mediamsrkta da sor bence

ZeRRaen

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
FPS oyunları , toplama bilgisayarlar , okul hayatı ,
Instagram
ardazeren025
Twitter
arda
Discord
ZeRRaen#9836
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Ahmet
Merhabalar, size bayadır uğraştığım bir sorundan bahsedeceğim.
Logitech F310 oyun koluna sahibim. RB tuşu çalışmıyor, bozuldu. Logitech desteğine yazdım. Kişisel bilgilerimi istediler vs. fakat son adımda faturamı doğrulayamadıklarını söylüyorlar. 2 kez denedim ikisinde de aynı cevabı verdiler.
Ürünü MediaMarkt'dan satın aldım. Faturayı siparişlerim bölümünden indirdim. Doğrulayamama sebeplerini anlayamadım. Sizce nasıl bir yol izlemeliyim?
Alıntıyı görüntüle
Merhabalar hocam acaba nasıl hallettiniz benimkinide kabul etmediler yardım ederseniz sevinirim

MrBilgin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Yavuz
Mediamarkta ver.

Aslında satın aldığın yerde üretici kadar sorumlu bu konudan. Pek uğraşmana gerek yok satın aldığın yere verebilirsin onlar halletsin.

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
574
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Kart kimin üstüneyse ona olması lazım. Logitech kaynaklı bir sorun bence. Mediamsrkta da sor bence
faturanın kimin adına olduğu veya kartın kimin olduğu önemli değil, başka bir sorun vardır. aldığın yere ver onlar halletsin

Top Bottom