Neler Yeni

🔥İndirim Logitech G G332 Gaming Kulaklık 548TL

En İyi Cevap
3
linkle ne ilgisi var? ben alın mükemmel diye bir şeymi dedim? neyi uzatıyorsun onu anlamıyorum ssd'ne laf ettiğim içinmi?

Bu ürün bu fiyata satılıyor ve piyasaya göre indirimli ve paylaştım ve sıcak kategorilerin amacı bu değilmi ?

ben kimseyi alın diye zorlamam adamın ihtiyacı olur alır bu kadar basit.
1-SSD'ye laf etmenizi takmadım çünkü konu hakkında iyi bilgisi olan kişilerin tavsiyesi ile aldım.

2-Kendi piyasasının altında olan her ürün alınacak diye bir kaide yok.

3-Olması gereken bu ancak konuya sizden daha hakim kişiler alınmaz dediğinde uzatmanız çok yanlış.
Daha iyisi bu fiyata varsa paylaş bizde görelim

ben de buna saygı duyarım ama art niyetli konuşan arkadaşlara tepkiliyim isteyen alır isteyen almaz çok da umrumda değil açıkcası ancak bu fiyata maalesef doğru düzgün bişey kalmadı markasız kulaklıklar var.
@Ckribrahim Hocam yapıyor zaten, hem de reklam link olmadan. Herkes kendi bildiği konuda konuşsun. O ssd düşüncen zaten donanım konusuna uzak olduğunu gösteriyor.

Ek olarak sence zaten insanların bu zor dönemde parasını hak etmeyen bir ürünü almaması söyleyen mi art niyetli yoksa sırf kendi çıkarına olduğu için konu hakkında bilgisi olmayıp savunan mı?

Görünüşe göre ceza yedin. Reklam link ve imzan silinmiş, afiyet olsun.

Son düzenleme:

merter73

80+ Bronze
1-SSD'ye laf etmenizi takmadım çünkü konu hakkında iyi bilgisi olan kişilerin tavsiyesi ile aldım.

2-Kendi piyasasının altında olan her ürün alınacak diye bir kaide yok.

3-Olması gereken bu ancak konuya sizden daha hakim kişiler alınmaz dediğinde uzatmanız çok yanlış.

@Ckribrahim Hocam yapıyor zaten, hem de reklam link olmadan. Herkes kendi bildiği konuda konuşsun. O ssd düşüncen zaten donanım konusuna uzak olduğunu gösteriyor. Öğrenmek istersen
Senin anlamadığın konu şu, bir ürün piyasa altında ise paylaşabilirim ve sıcak kategori linkine girer ancak ben bunu konu paylaşınca hemen alın manyak indirim diye bişey paylaşmadım? sürekli reklam diyip duruyorsunda ben belli bi siteden alıyorum bu linkleri reklam gibi bi düşüncem olmadı ve sildim konudan son harfleri diyorsan çokca forumda bu tarz akakce cimri v.s gibi linkler zaten var senin art niyetli olduğun buradan belli crucial ben kullandım 2 yılda memnunum ve öneride bulundum buda özgür hakkımdır forumda bundan sonra sana zaman ayıracak vaktim yok senin gibileri engellemem en doğrusu tamamen vakit kaybı çünkü, ibrahim hocama laf yok o zaten en iyisi hemen etiketleyerek arkana almaya çalışmıssın ancak ibrahim abiyi herkes biliyor zaten ondan dolayı seni bunu belirtmen önemsiz.

Hadi kendine iyi bak umarım daha konularınıda görmem, konularımıda görmezsin boş boş uzatıyorsun konuları az kitap oku, hadi iyi günler...

En İyi Cevap
3
Senin anlamadığın konu şu, bir ürün piyasa altında ise paylaşabilirim ve sıcak kategori linkine girer ancak ben bunu konu paylaşınca hemen alın manyak indirim diye bişey paylaşmadım? sürekli reklam diyip duruyorsunda ben belli bi siteden alıyorum bu linkleri reklam gibi bi düşüncem olmadı ve sildim konudan son harfleri diyorsan çokca forumda bu tarz akakce cimri v.s gibi linkler zaten var senin art niyetli olduğun buradan belli crucial ben kullandım 2 yılda memnunum ve öneride bulundum buda özgür hakkımdır forumda bundan sonra sana zaman ayıracak vaktim yok senin gibileri engellemem en doğrusu tamamen vakit kaybı çünkü, ibrahim hocama laf yok o zaten en iyisi hemen etiketleyerek arkana almaya çalışmıssın ancak ibrahim abiyi herkes biliyor zaten ondan dolayı seni bunu belirtmen önemsiz.

Hadi kendine iyi bak umarım daha konularınıda görmem, konularımıda görmezsin boş boş uzatıyorsun konuları az kitap oku, hadi iyi günler...
Az kitap oku :D? SSD konusunda senden çok daha iyi kişiler pny daha iyi diyor. Hadi git reklamını başka yerde yap. İbrahim abiyide sana yol göstersin diye etiketledim. Onu görünce hemen linkler değişti :D.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,444
İsim
Diyarhan
Bantlanmış mikrofon ve bağlantı noktası görüyorum doktor hanım.

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,718
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
Ederi şahsen 400TL, sen de biliyorsun ki kulaklık piyasası çok ucuzlayan bir piyasa, prime day zamanı daha iyisini önerirsin diyim.
Param olsa almazdım çünkü. [Bilgisayar parçalarına göre]

Top Bottom