Neler Yeni

Logitech G Pro X Superlight 2 vs Razer Viper V3 Pro

Kahn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Kaan
Bütçe
5000
Merhabalar razer yaklaşık 2-2.5 ay önce razer viper v3 pro modelini piyasaya sürdü. Fare açıkçası çok hoşuma gitmişti ama başka yabancı forumlarda almaya değmeyeceği, birçok sorun yaşattığını söyleyen insanlar var. Örnek vermek gerekirse CS2'de fareyi hızlı çevirdiğinde imlecin oyunu etkileyecek şekilde aşağı kaydığını tabiri caizse birden yere baktığını göstermiş bir video ile. Bunun sensör hatası olduğunu ve Razerin bu sorunu düzeltmesi gerektiğini söylemişler devamında. Razer Viper V3 Pro Türkiyeye satışa sunulmadı henüz ve Bilkom ile iletişime geçtiğimde ağustos- eylül gibi geleceği söylendi. Açıkçası o kadar beklemeye vaktim yok üstelik okullar başlayacağından evde bile olmayacağım. Asıl sorum şu Razer Deathadder V3 pro gördüğüm kadarıyla gayet hoş bir fare fakat fare yapısı gereği bana tam oturmayabileceği düşüncesinden dolayı elemek durumundayım. Bu durumda Türkiye'de satışta olan Logitech G Pro Superlight 2 yukarıda anlattığım durumlardan dolayı ilk seçeneğim gibi gözüküyor. Diğer forumlarda Logitech G Pro X Superlight 2 yi oldukça kötülemişler bu yüzden de arada kalıyorum. Her ne olursa olsun Viper V3 Pro yu beklemeli miyim? Logitech G Pro X Superlight 2 bahsedildiği kadar kötü mü yoksa tavsiye eder misiniz? Şunu da eklemeden geçmeyeyim Razerin uygulaması bazı sorunlar çıkardığı, çökmelere sebep olduğu ve bu yüzden pek beğenilmediği söyleniyor ve bazı kişiler bağlantı sorunları yaşamışlar.
NOT: Bütçem hazır sadece kararı vermek kaldı.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mert
Superlight in sensorleri artik eskidi ve cok fazla cift tiklama sorunu oldugu soyleniyo razer viper v3 pro yerine v2 pro alinabilir yada onun yerine wraith esports dan bakabilirsin bütçen tam neyse ona göre yardımcı olabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Razer deathadder v3 elin 19cm ve ustuyse almani tavsiye ederim çunku cok buyuk bir mouse butcen 5k mis sanirim mousepad dahilmi bu fiyata ona gore onerebilirim

Son düzenleme:

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Arda doğan
V3 kullanıyorum premium hissiyat içerik ve tasarıma ait ki malzeme kalitesi cidden iyi diyebileceğimiz bir derecede v3 kablosunu hissetmiyorsun bile v3 pro'yu alabilirsin hızlı ve sağlam yapıda bi mouse hızlanması olsun ıps olsun cidden güzel bir mouse ve sensörüde güncel

Kahn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Mehmet Kaan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Superlight in sensorleri artik eskidi ve cok fazla cift tiklama sorunu oldugu soyleniyo razer viper v3 pro yerine v2 pro alinabilir yada onun yerine wraith esports dan bakabilirsin bütçen tam neyse ona göre yardımcı olabilirim

Razer deathadder v3 elin 19cm ve ustuyse almani tavsiye ederim çunku cok buyuk bir mouse butcen 5k mis sanirim mousepad dahilmi bu fiyata ona gore onerebilirim
bütçeye mousepad dahil değil şuan verip verebileceğim 5000 TL. Birde çoğu profesyonel oyuncu gpx superlight 2 kullanıyor neden geçiş yapmıyorlar eskiyse bilginiz var mı ? Çift tıklama problemi gpx superlight 2 de çözüldü diye duymuştum sensörleri eski olup olmadığını bilmiyorum dediğim gibi çoğu profesyonel oyuncu hala tercih ettiği için seçeneklerim arasında. Warith e sportsda tavsiye edilen fare markaları var ama benim içimde hala onlara karşı bir önyargı var aşamıyorum :D

V3 kullanıyorum premium hissiyat içerik ve tasarıma ait ki malzeme kalitesi cidden iyi diyebileceğimiz bir derecede v3 kablosunu hissetmiyorsun bile v3 pro'yu alabilirsin hızlı ve sağlam yapıda bi mouse hızlanması olsun ıps olsun cidden güzel bir mouse ve sensörüde güncel
Şuan Logitech g300s kullanıyorum bu fareye alıştım birden dav3 gibi büyük bir fareye geçmek biraz tedirgin ediyor açıkçası.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
Arda doğan
bütçeye mousepad dahil değil şuan verip verebileceğim 5000 TL. Birde çoğu profesyonel oyuncu gpx superlight 2 kullanıyor neden geçiş yapmıyorlar eskiyse bilginiz var mı ? Çift tıklama problemi gpx superlight 2 de çözüldü diye duymuştum sensörleri eski olup olmadığını bilmiyorum dediğim gibi çoğu profesyonel oyuncu hala tercih ettiği için seçeneklerim arasında. Warith e sportsda tavsiye edilen fare markaları var ama benim içimde hala onlara karşı bir önyargı var aşamıyorum :D

Şuan Logitech g300s kullanıyorum bu fareye alıştım birden dav3 gibi büyük bir fareye geçmek biraz tedirgin ediyor açıkçası.
Ben denedim bende ufak mouse kullanıyordum ama razer geçtikten sonra elime oturuşu beni rahat ettirdi diğer mouselerde veremediğim.hassasiyeti v3 de aldım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,934
Üyeler
156,548
Son üye
alex57
Top Bottom