Neler Yeni

Logitech G213 oyun oynarken tuşları geç algılıyor

TheVexnus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Poyraz Albayrak
Logitech G213 klavyemde oyun oynarken genellikle tuşlar takılı kalıyor. Ya da geç algılıyor örneğin W tuşuna basıyorum karakter 3 saniye sonra gitmeye başlıyor ya da giderken bırakıyorum aynı şekilde geç duruyor. Bu durum klavyemdeki bütün tuşlarda var. Benim tahminimce internete bağlı bir sorun çünkü arka plandan bir video açık olursa sorun artıyor ancak arka planda hiçbir şey açık değilken de sorun yine devam ediyor. Bu sorunu nasıl çözeceğim hakkında bir fikri olan var mıdır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çağdaş AKTAŞ
Aynı sorun bende de var, her oyunda olmuyor bir de, bazen PUBG de oluyor bazen olmuyor valorantta var şu an ama PUBG de yok mesela, daha önceden fifada vardı o zaman biraz araştırdım usb girişini değiştirip bir şekilde çözmüştüm ama aynı sorun yine nüksetti. Yeni klavye mi alsam acaba diyorum başka bir klavye deneyeyim demiştim daha önceden ama o klavyede de düzelmemişti sorun. Farklı usb girişlerine deniyorum yine bir şey değişmiyor, nasıl çözcem anlamadım gitti gerçekten. Umarım birileri çözüm bulmuştur bu sorunla karşılaşıp ve yardımcı olur. Klavye markası inca, a-101 den almıştım seneler önce normalde bir şey yok sadece oyunlarda sorun yaşıyorum, denediğim diğer klavye ise a4 tech klavyesiydi.

Top Bottom