Neler Yeni

Çözüldü✓ Logitech g213 rgb mi, Razer cynosa lite mı, Redragon k512 shiva mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Faruk
Bütçe
1100
Selamlar, toplam 1100 TL yi geçmeyecek şekilde klavye ve mouse almayı düşünüyorum, aklımdaki klavyeler Razer cynosa lite, Logitech g213 rgb ve Redragon k512 shiva rgb.
Mouse olarak razer deathadder essential ya da logitech g102 mouse düşünüyorum. Mekanik olup olmaması önemli değil, klavyenin sağlamlığı daha önemli benim için. Daha iyi önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim. Herkese iyi günler.
Linkler : Redragon k512 shiva :
Logitech g213 rgb:
https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B01MXJVMGX/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1
Razer cynosa lite:

Razer deathadder essential mouse:

Mert

80+ Silver
G213 çok keyifli bir klavye olsa da CTRL tuşunda problem yaşadım, bildiğim kadarıyla kronik problem.

Mehmet_17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
126
İsim
Mehmet arslan
logitech g213 kullanıyorum bilek desteği falan güzel ama gidipte 900 TL vermem açıkcası.

EmirhanBayramFK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
554
İsim
Emirhan Bayram
İlgilendiği Kategoriler
Yurt İçi Alışverişler-E-Ticaret-Pazaryerleri-Tüketici Hakem Heyetleri-Donanım/Yazılım
Logitech G213 Kesinlikle önermem 2 ürün var elimde 2sindede aynı problem belli bir zamandan sonra basmamaya başlıyor. Devamlı aktif kullandığın tuşlar için geçerli değil bu örneğin 0 tuşu zor işliyor. Şimdide W tuşu basmıyor arada haberin olsun.

esmer2458

80+
g213 bende önermiyorum vatandan aldım 2 ay sonra space tuşu ara sıra basmamaya başladı. geri götürdüm logitech ürünün sıfırnı gönderdi 3 ay sonra yine aynı space tuşu ara sıra basmamaya basladı yine verdim yine sıfır gönderdiler. en sonunda 2.sini kutusunu acmadan sattım :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Faruk
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Peki Redragon k512 shiva rgb mi yoksa Razer cynosa lite mı daha iyidir?

kırmızışarapp

80+ Silver
Selamlar, toplam 1100 TL yi geçmeyecek şekilde klavye ve mouse almayı düşünüyorum, aklımdaki klavyeler Razer cynosa lite, Logitech g213 rgb ve Redragon k512 shiva rgb.
Mouse olarak razer deathadder essential ya da logitech g102 mouse düşünüyorum. Mekanik olup olmaması önemli değil, klavyenin sağlamlığı daha önemli benim için. Daha iyi önerileriniz varsa yazarsanız sevinirim. Herkese iyi günler.
Linkler : Redragon k512 shiva :
Logitech g213 rgb:
https://www.amazon.com.tr/gp/aw/d/B01MXJVMGX/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1
Razer cynosa lite:

Razer deathadder essential mouse:
İkinci el g513 carbon misss gibi. Alacaksan Roger-g switch almazsan sıkıntı yaşamazsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

G213 2 yılı geçti kullanıyorum hiç problem yaşamadım ve çok beğeniyorum.
Kronik sorunlu o model

O paraya dediğim gibi temiz g513 bulabilirsin. Bak şansını dene. Söylediğin klavyelerden kat kat iyi.

Örnek olarak :

ExploiT

80+ Bronze
İkinci el g513 carbon misss gibi. Alacaksan Roger-g switch almazsan sıkıntı yaşamazsın.

Kronik sorunlu o model

O paraya dediğim gibi temiz g513 bulabilirsin. Bak şansını dene. Söylediğin klavyelerden kat kat iyi.
Kronik sorunlu bir modeli 2016 dan beri aynı şekilde üretip piyasaya sürüp hala satıyor demek ki vay be. Şu herşeye kronik problemli yazmayı bırakın. Bahsettiğin sorun ne onu bile bilmiyorum ama öyle bir sorun olduysa bile 1 seride olmuştur belki 2 seri belk 3-5 seri neyse artık ama bu zamana kadar hiç bir marka bunca sene sorunlu bir ürün üretmeye devam etmez üstelik logitech gibi bir marka asla.

kırmızışarapp

80+ Silver
Kronik sorunlu bir modeli 2016 dan beri aynı şekilde üretip piyasaya sürüp hala satıyor demek ki vay be. Şu herşeye kronik problemli yazmayı bırakın. Bahsettiğin sorun ne onu bile bilmiyorum ama öyle bir sorun olduysa bile 1 seride olmuştur belki 2 seri belk 3-5 seri neyse artık ama bu zamana kadar hiç bir marka bunca sene sorunlu bir ürün üretmeye devam etmez üstelik logitech gibi bir marka asla.
Bazılarında düzgün bazı çoğunlukta bir süre sonra sorun oluyordu. Sorunu çözüp yeni çıkardıklarını duymadım. Şanslıymışsınız diyelim. Bu arada logitech kullanan biri olarak böyle sorunlar oluyor. Marka sorununu %80 kendi kabul edip yenisini yolluyor zaten bu gibi durumlarda. Benim keycapler tertemiz kullanmama rağmen aşındı. Yenisini yolladılar ama yanlış keycap yollamışlar bir defa daha yolladılar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Faruk
Arkadaşlar önerileriniz için teşekkürler. Redragon k512 shiva rgb ve steelseries rival 3 mouse yi almaya karar verdim. Bütçeme ve istediğim özelliklere daha uygun geldiler. Hepinize teşekkür ediyorum. İyi günler.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,843
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom