Neler Yeni

logitech g29 yardım okumakta üşenmiyecek gelsin

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Alper köse
arkadaşlar belki görmüşsünüzdür bugün bi tane daha konu açmıştım g29 ses sorunu diye ets oynarken bu sıkıntı oluyo çimene girdiğimde daha fazla ses çıkıyo bence titreşimle alakalı ama emin olamadım çünkü oyunun ayarlarıyla hiç oynamadım direksiyonun driverından da hiç ayar yapmadım tam olarak ets ile mi alakalı anlayamadım çünkü pc de başak direksiyonla oynanabilecek oyunum yok ps ye geçtim orda deniğim dedim orda da sadece the crew 2 var crew 2 de yarış oyunu olduğu için ets kadar titreşim falan yok ps de 1 oyun daha var ama yüklü değil kısaca ets/driver dan falan mı anlayamadım sizce nedir ona göre logiteche mesaj atacağım (şu an yollamamamın sebebi kesin bi dönüş alamıyacağımı düşünüyorum)

ek olarak eğer sorun direksiyonda olduğunu tam olarak anlarsam şunu yazıcam:
Merhaba 2,3 sene önce 2. el logitech g29 direksiyon seti almıştım sıkıntısız çalışıyordu şu anda maalesef ki oyundayken direksiyonu döndürdüğümde sanırsam dişlilerden rahatsız edici ses çıkıyor ets2(tır sürem oyunu) de bu çok oluyor titreşimle alakalı sanırsam oyun ayarlarıyla hiç oynamadım diğer oyunlarda tam olarak olup olmadığın bu konu hakkında yardım eder misiniz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

lütfen yardım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,175
Üyeler
153,509
Son üye
duckdeadd
Top Bottom