Neler Yeni

Logitech G433 ve James Donkey 008 ya da 112 Arasındayım Yardımcı Olur Musunuz?

Herack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Buğra Doruk Canatak
Şu an isteklerim: Sade bir tasarımla dışarıda müzik dinleyebilmek, kaliteli bir 7.1 ile iyi ses kasmak, mikrofonun ve kabloların çıkarılabilir olması tercihimdir, iyi bir mikrofon ile kaliteli videolar çekebilmek. Biliyorum fazla şey istiyorum ama bu iş için de 500TL bütçem var.

İsteklerimi tam olarak karşılayan model Logitech G433 ama bumodel hakkında araştırdığım kadarıyla sesi boğuk yani derinden geliyormuş. Ayrıca mikrofunun sesi kötü geldi bu yüzden daha uygun fiyata ve daha kaliteli mikrofonlu James Donkey 008 ve 712 aklımı çeldi James Donkey 712 malzeme kalitesi kötü imiş ama geri kalanı iyi diye biliyorum tek kuşkum söylendiğinden kalitesiz olması. James Donkey 008 ise çok hoşuma giden ses kalitesine sahip ve 7.1 galiba gelişmiş tasarımıda hoşuma gitti ayrıca müzik içinde kalan parayla bir preo bluetooth alabilirim sizce ne yapmalıyım? (Eksik ve ya yanlışım varsa lütfen düzeltin)

Ve bu benim alacağım galiba son kulaklık ve bunu 12 yaşında çocuğun yazılımdan kazandığı parayla alacağını lütfen unutmayın ve yanlış yonlendirme yapmaya çalışarsanız beni mutlu edersiniz şimdiden çok teşekkürler .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,107
Üyeler
158,250
Son üye
Ker0
Top Bottom