Neler Yeni

Logitech klavye ve mouseumun rgblerinin opera gx tarafından kontrol edilmesi

omer2004

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ömer Şahin
Öncelikle merhabalar, birazdan anlatacağım probleme göre bi konu başlığı bulamadığım için buraya yazıyorum. Benim çözemediğim problem klavye ve mouseumdaki rgb ışıkların opera gxe göre renk değiştirmesi ve bazen tamamen gitmesi buna hiç bir çözüm bulamadım maalesef ki. Ekipmanlarım Logitech G203 Lightsync ve Logitech G213 modelleri. Ayrıca ne markanın uygulamasından ne de tarayıcı ayarlarından bu sorunu çözemedim yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim, iyi geceler dilerim. ( Eklediğim SS'te aşağı bölümde tümleştirmeyi yönet seçeneği var ama hiç bi şekilde çalışmamakta.)

Ekler

• resim_2022-08-22_020135068.png
    resim_2022-08-22_020135068.png
    150.7 KB · Hit: 63
Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Furkan Borakazi
Sorunu çözdüm Ayarlar kısmında Opera GX e girin. Sonra ise Logitech G Lightsync i kapattım. Resimlere atıyorum.

Ekler

• OperaGX.png
    OperaGX.png
    194.2 KB · Hit: 210
  • OperaGX2.png
    OperaGX2.png
    97.2 KB · Hit: 211
Son düzenleme:

mojito

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
105
İsim
altan ayhan
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji en sevdiğimden.

Rynesquik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Demir
Öncelikle merhabalar, birazdan anlatacağım probleme göre bi konu başlığı bulamadığım için buraya yazıyorum. Benim çözemediğim problem klavye ve mouseumdaki rgb ışıkların opera gxe göre renk değiştirmesi ve bazen tamamen gitmesi buna hiç bir çözüm bulamadım maalesef ki. Ekipmanlarım Logitech G203 Lightsync ve Logitech G213 modelleri. Ayrıca ne markanın uygulamasından ne de tarayıcı ayarlarından bu sorunu çözemedim yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim, iyi geceler dilerim. ( Eklediğim SS'te aşağı bölümde tümleştirmeyi yönet seçeneği var ama hiç bi şekilde çalışmamakta.)
Hocam aynı sorun bazı oyunlara girerken de olabiliyor bunun için sol üste bulunan masaüstü varsayılan kısmına girip oradaki oyunlara göre istediğiniz rengi yapabilirsiniz.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,971
Üyeler
142,063
Son üye
AkiBey
Top Bottom