Neler Yeni

Yardım Los ışığı kırmızı yanıp sönüyor

Witty8945

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
Nerdeyse 3 gün oldu, ONT LOS ışığı kırmızı yanıp sönüyor internete giremiyorum. Millenicomu defalarca aramama rağmen bölgenizdeki arızadan kaynaklı internete bağlanamamaktasınız diyor. Tahmini çözüm süresi sürekli olarak değişiyor. 3 gün sürmesi normal değil gibi geliyor, ne yapmalıyım?

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Yüksek ihtimalle kablolarda sorun var ekip yollamalarını isteyin sinyal alamıyorsun

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Aynı sorun başıma geliyordu netspeed sağolsun hem çözüyordu bu millenicom illeti rezalet bişey keşke Superonline baglatsaydin bro

Witty8945

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun başıma geliyordu netspeed sağolsun hem çözüyordu bu millenicom illeti rezalet bişey keşke Superonline baglatsaydin bro
5 yıl Superonline kullandım çekmediğim kalmadı millenicom ile ilgili değil de Türk Telekom kaynaklıymış sanırım. Müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra arıza kaydı oluşturdum bekliyorum şu anda.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,190
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
5 yıl Superonline kullandım çekmediğim kalmadı millenicom ile ilgili değil de türk Telekom kaynaklıymıl sanırım. Müşteri hizmetlerine ulaştıktan sonra arıza kaydı oluşturdum bekliyorum şu anda
Telekom işte işi yokuşa sürüyor millenicom da umursamıyor

Witty8945

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mehmet Hilmi Akhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yüksek ihtimalle kablolarda sorun var ekip yollamalarını isteyin sinyal alamıyorsun
Altyapı kaynaklı olduğunu söylediler ama kesin bir bilgi vermediler beklemekteyim şu an.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Telekom işte işi yokuşa sürüyor millenicom da umursamıyor
Bakalım 1.5 senede ilk sıkıntıyı yaşadık ilerleyen günlerde daha iyi hizmet bekliyorum, aksi takdirde taahütsüz olduğu için anında çıkacak gibiyim.

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
Altyapı kaynaklı olduğunu söylediler ama kesin bir bilgi vermediler beklemekteyim şu an.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakalım 1.5 senede ilk sıkıntıyı yaşadık ilerleyen günlerde daha iyi hizmet bekliyorum, aksi takdirde taahütsüz olduğu için anında çıkacak gibiyim.
Ben Türknet kullanıyorum fiber kablolar kırılıyor bir kaç ayda bir. Öyle bir durum da olabilir. Bekleyince düzelmez gerçekten altyapı değilse

Top Bottom