Neler Yeni

Lossless Scaling Online Oyunlarda Kullanılabilir mi?

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Oyun, Ekipmanlar, PC Bileşenleri, Grafik Tasarım
Instagram
https://www.instagram.com/enisberberr/
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198361448789/
Twitter
enisberberr
Facebook
berberenisdesign
Merhabalar sevgili dostlar,
Bugün Abdullah hocamın videosunu izledim çokta hoşuma gitti bu yazılım...
Videoda veya yorumlarda göremedim ama Online oyunlarda (Fortnite, Battlefield 1 gibi) kullanırsam sıkıntı yaşar mıyım acaba?

UltraXD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Miraç Turgut
3. parti yazılım yok şöyle ban atar yok böyle ban atar diye çok olumsuz algı var fakat sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum youtubede online oyun oynayanların videoları da var bu program ile.

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
sefa mert
Merhabalar sevgili dostlar,
Bugün Abdullah hocamın videosunu izledim çokta hoşuma gitti bu yazılım...
Videoda veya yorumlarda göremedim ama Online oyunlarda (Fortnite, Battlefield 1 gibi) kullanırsam sıkıntı yaşar mıyım acaba?
squad arma reforger gta 5 online gibi bir sürü online oyunda günlerce denedim hiçbirinde sorun yaşamadım yapımcının kendisi de bu durum hakkında "oyundaki hiçbir dosyası değiştirmiyor oyuna bir şey enjekte etmiyor online oyunlarda yasaklanma alacağınızı düşünmüyorum" demişti

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,272
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Direkt ban yedim diyen görmedim ama önermem.

MehmetV2

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,232
İsim
Mehmet emre börekçi
Önermem biraz rainbow 6 de denedim fps artışı oluyor ama sağ tık atıyorum ben attıktan sonra geliyor gecikmiş gibi böyle rekabetçi oyunlar için iyi değil

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
ismail
3.parti yazılım online oyunlarda her zaman ban sebebidir. Bugün yemezsiniz başka gün yersiniz... İlgili oyun ilgili program hakkında official açıklama yapmadığı müddetçe her zaman risk mevcuttur.

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Twitter
enisberberr
Facebook
berberenisdesign
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
3. parti yazılım yok şöyle ban atar yok böyle ban atar diye çok olumsuz algı var fakat sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum youtubede online oyun oynayanların videoları da var bu program ile.

squad arma reforger gta 5 online gibi bir sürü online oyunda günlerce denedim hiçbirinde sorun yaşamadım yapımcının kendisi de bu durum hakkında "oyundaki hiçbir dosyası değiştirmiyor oyuna bir şey enjekte etmiyor online oyunlarda yasaklanma alacağınızı düşünmüyorum" demişti

Direkt ban yedim diyen görmedim ama önermem.
Battlefield 1 benim için çok önemli değil BAN yesem bile fakat Fortnite oynayıpta BAN yersem beni üzer çünkü 7 yıllık hesap :pepega:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önermem biraz rainbow 6 de denedim fps artışı oluyor ama sağ tık atıyorum ben attıktan sonra geliyor gecikmiş gibi böyle rekabetçi oyunlar için iyi değil
Hmm bu durum kötüymüş kaldı ki Fortnite gibi hızın aşırı önemli olduğu bir oyun için çok kötü bir durum...
Mesaj otomatik birleştirildi:

3.parti yazılım online oyunlarda her zaman ban sebebidir. Bugün yemezsiniz başka gün yersiniz... İlgili oyun ilgili program hakkında official açıklama yapmadığı müddetçe her zaman risk mevcuttur.
Yapımcının kendisi de bu durum hakkında "oyundaki hiçbir dosyası değiştirmiyor oyuna bir şey enjekte etmiyor online oyunlarda yasaklanma alacağınızı düşünmüyorum" demiş diyor hocam yukarda bir arkadaşımız

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
sefa mert
Battlefield 1 benim için çok önemli değil BAN yesem bile fakat Fortnite oynayıpta BAN yersem beni üzer çünkü 7 yıllık hesap :pepega:
fortnite da denemedim fakat diğerlerinin dediği gibi bana bir şey olmaması veya başka birine bir şey olmaması sanada olmayacağı anlamına gelmez nede olsa 3. parti bir uygulama oyun çalışırken arka planda çalışıyor pek önermem ama yinede denemek sana kalmış

UltraXD

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Miraç Turgut
Yok hocam yemezsin korkma bende kullanmayı düşünüyorum fortnite hesabım en az senin kadar değerlidir + olarak gözümün önünde ne hileler açıldı fortnitede halende yemiyorlar ban :D

enisberberr

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Enis Berber
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
Steam
Twitter
enisberberr
Facebook
berberenisdesign
fortnite da denemedim fakat diğerlerinin dediği gibi bana bir şey olmaması veya başka birine bir şey olmaması sanada olmayacağı anlamına gelmez nede olsa 3. parti bir uygulama oyun çalışırken arka planda çalışıyor pek önermem ama yinede denemek sana kalmış

Yok hocam yemezsin korkma bende kullanmayı düşünüyorum fortnite hesabım en az senin kadar değerlidir + olarak gözümün önünde ne hileler açıldı fortnitede halende yemiyorlar ban :D
Tüm cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar... Duruma göre bakacağım o zaman :D

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
121
İsim
sefa mert
ayrıca şunuda belirteyim bazı online oyunlarda input lag neredeyse hiç artmadı fakat squad ve arma reforgerda çok fazla arttı sağ tık atıp nişangahı açıyorum 1 saniye sonra açılıyor sol tıkla ateş ediyorum 1 saniye sonra ateş ediyor bazı oyunlarda çok fazla input lag yapıyor

Top Bottom