Neler Yeni

M2 ssd montajından sonra ne yapmam gerekiyor?

naresta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan Başer
Merhabalar yeni samsung 970 evo plus 1tb model bir m2ssd satın aldım kasa montajını biliyorum montajladıktan sonra windows kurulumu vesaire yapmam gerekiyor mu işlemleri bilmiyorum bilgisayarcıya götürmek de istemiyorum ne yapmam gerekiyor açıklar mısınız?

Vouxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Burak Çetin
Merhabalar yeni samsung 970 evo plus 1tb model bir m2ssd satın aldım kasa montajını biliyorum montajladıktan sonra windows kurulumu vesaire yapmam gerekiyor mu işlemleri bilmiyorum bilgisayarcıya götürmek de istemiyorum ne yapmam gerekiyor açıklar mısınız?
Kasanızda daha önce olan bir m.2 SSD yerine mi taktınız yoksa ekstradan mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eğer ekstraysa zaten windowsunuz duruyordur ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Windows kurulu diski çıkartıp yerine taktıysanız evet windows yüklemelisiniz.

naresta

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ramazan Başer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eğer ekstraysa zaten windowsunuz duruyordur ve kullanmaya devam edebilirsiniz. Windows kurulu diski çıkartıp yerine taktıysanız evet windows yüklemelisiniz.
Aynı marka model bir SSD'm daha vardı bozuldu yenisini aldım onun yerine montajlayacaktım götürmem mi gerekiyor flash belleğim vesaire yok çünkü

Ve şu anda Bilgisayarı aktif kullanıyorum HDD üzerinde windows yüklü bu yanıtı da bilgisayardan veriyorum ama windowsu HDD üzerinde kullanmak istemiyorum SSD geçirmek istiyorum

Vouxy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Burak Çetin
Kendiniz de yapabilirsiniz fakat uğraşmak istemiyorsanız götürmeniz mantıklı o zaman.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,574
Üyeler
141,725
Son üye
Swex17k
Top Bottom