Neler Yeni

M2 SSD Önerebilir misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
Gençler iyi geceler geçen günlerde bilgisayarıma James Donkeyin 1 TB lık m2 ssdsini aldım , bir tane daha m2 ssd yuvası boşta kaldığı için orayıda doldurmak istiyorum önerebileceğiniz m2 SSD var mıdır ? 1 TB lık olursa yine güzel olur.

Bütçe fark etmez.

Anakart= MSI B550m Pro Vdh Wifi

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
alper türkel
Gençler iyi geceler geçen günlerde bilgisayarıma James Donkeyin 1 TB lık m2 ssdsini aldım , bir tane daha m2 ssd yuvası boşta kaldığı için orayıda doldurmak istiyorum önerebileceğiniz m2 SSD var mıdır ? 1 TB lık olursa yine güzel olur.

Bütçe fark etmez.

Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
WD Blue ssdlerini önerir misiniz peki ?

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,422
İsim
Yusuf

Bütçe fark etmez.

pci-e 4.0 slotunuz şuan boşta sanırım James Donkey pci-e 3.0 bi ssd. b550nin hızından faylanmak istiyorsanız pcie4.0 ssd tercih edebilirsiniz. James Donkey'yide pcie3.0 slotuna takarsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
alper türkel
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yavuz Ağyar
Instagram
Yavuz.agyar
Twitter
YavuzAgyar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pci-e 4.0 slotunuz şuan boşta sanırım James Donkey pci-e 3.0 bi ssd. b550nin hızından faylanmak istiyorsanız pcie4.0 ssd tercih edebilirsiniz. James Donkey'yide pcie3.0 slotuna takarsınız.
Hocam anakartimda üstteki m2 SSD yuvasinda soğutucusu olan pcie4.0 oluyordu değil mi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,843
Üyeler
151,958
Son üye
IMPOSTER_1916
Top Bottom