Neler Yeni

m2 ssdiyi başka bir anakarta tak

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
mamaamam
Bütçe
5
alo aga iyi geceler şey soracağım mümkünse. bende m2 ssd var diyelim gta 5 ben de yüklü . arkadaşımın da m2 ssdisi var o da indirmek istiyo. ben onun ssdisini alıp benim anakartıma taksam 2 slotlu bir anakart olsun. takıp bendeki tüm gta 5 dosyalarını kopyalayım yapıştırsam onun ssdisine oda indirebilie mi kendi bilgisayarına ssdyi takıp.

Rabiotta

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Mert Furkan Can
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar,oyunlar,diziler
2 slotlu anakartın olursa ve dediğin gibi aktarırsan steam veya epic hangisiyse dosyayı doğrulayıp açabilirsin tabi sıkıntı olmaz

jalm0o0e1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
260
İsim
Oğuzhan
alo aga iyi geceler şey soracağım mümkünse. bende m2 ssd var diyelim gta 5 ben de yüklü . arkadaşımın da m2 ssdisi var o da indirmek istiyo. ben onun ssdisini alıp benim anakartıma taksam 2 slotlu bir anakart olsun. takıp bendeki tüm gta 5 dosyalarını kopyalayım yapıştırsam onun ssdisine oda indirebilie mi kendi bilgisayarına ssdyi takıp.
Yemin ediyorum okurken gülmekten karnıma ağrı girdi. Alo aga iyi geceler diye cümleye başlayanı da ilk defa görüyorum. Telefonla mı konuşuyon napıyosun anlamadım valla

bassictr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Batuhan
Butce 5 TL 😂😂

Evet bu arada olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,673
Üyeler
142,991
Son üye
Tuck90
Top Bottom