Neler Yeni

M51 Bilgisayara Bağlama Sorunu

TİTAN.

80+ Platinum
Mesaj otomatik birleştirildi:

yok o da usb değil fotoğraf paylaştım
Garip daha önce böyle bir şey görmemiştim şarz aleti orijinal dimi kanka ve evet çeviri alsan işine yarar ama blutoth(yazamadım) vs. Kullanabilirsin dosya aktarımı için

Hakan53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hakan Bayram
Garip daha önce böyle bir şey görmemiştim şarz aleti orijinal dimi kanka ve evet çeviri alsan işine yarar ama blutoth(yazamadım) vs. Kullanabilirsin dosya aktarımı için
Şarj cihazı telefon hepsi orjinal de çift sim kart olsun diye ben ithalatçı garantili almıştım o yüzden sanırım

TİTAN.

80+ Platinum
sd kart ve telefonda bir sürü resim ve video var onlar için
Kanka şöyle yapabilrsin almak istemessen bilgisayara telegramı yada whatsapı indir sonra fotoğrafların ve videoların hepsini seçtiğin birine at attığın zaman bilgisayardada görüncektir attıkların ordan halledebilirsin belki telegramı kullan ondan dosya boyutu 4gb kadar çıkabiliyor

Hakan53

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Hakan Bayram
Kanka şöyle yapabilrsin almak istemessen bilgisayara telegramı yada whatsapı indir sonra fotoğrafların ve videoların hepsini seçtiğin birine at attığın zaman bilgisayardada görüncektir attıkların ordan halledebilirsin belki telegramı kullan ondan dosya boyutu 4gb kadar çıkabiliyor
İndirme hızlarımız yüksek ama yükleme hızlarımız düşük oluyor ya mâlum 50gb dosya yüklemek çok zor gibi

Top Bottom