Neler Yeni

MAÇ SONUCU | 🟡 Fenerbahçe 2-4 Beşiktaş ⚫

Erdem Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,138
İsim
Erdem Arslan
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık, Spor, Yabancı Dil
FB defansı afk. Söylenecek söz yok. 4 kişi yerleşik savunmanın her atakta araya adam kaçırdığını ilk defa görüyorum. Redmond zamanında premier ligde 6 büyüğr karşı böyle top oynuyodu. Geçmişe gittim geldim. Ayrıca şike yapıp takım içim hapis yatan başkandan Ali Koça. Yazık bu fenere vallaha. Adamlar 10 senedir gün yüzü görmüyor.

nerpL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Alperen yavuz
Bir Galatasaray taraftarı olarak iki tarafada seyir zevki güzel bir maç izlettirdikleri için teşekkür ederim. Beşiktaş ikinci yarı cidden Redmond'un girmesiyle beraber çok iyi oynadı. Fener'in defansı evlere şenlik.
Sizin düşünceleriniz nedir?
Kanka çok koyuyor.Ligin başından beri istisnasız her maç kapalı gişe oynanıyor en dandik takımla oynanan maça gitsem bile localar vipler dolu oluyor bu sene binlerce kişi kongre üyesi oldu takıma güven sonsuzdu ama sonuç hiçbir derbi kazanılmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka çok koyuyor.Ligin başından beri istisnasız her maç kapalı gişe oynanıyor en dandik takımla oynanan maça gitsem bile localar vipler dolu oluyor bu sene binlerce kişi kongre üyesi oldu takıma güven sonsuzdu ama sonuç hiçbir derbi kazanılmadı
Hatalardan ders alma sıfır sürekli aynı taktikler savunma desen zaten yok öyle bir şey adam istedigi gibi geçiyor redmondun attığı gole bak böyle kepazelik yok.Altay desen sağı solu belli değil 2. penaltıyı kaçırmasak belki berabere bitebilirdi

{ExperElite}

80+ Bronze
Bir Galatasaray taraftarı olarak iki tarafada seyir zevki güzel bir maç izlettirdikleri için teşekkür ederim. Beşiktaş ikinci yarı cidden Redmond'un girmesiyle beraber çok iyi oynadı. Fener'in defansı evlere şenlik.
Ez win keşke ff verselerdide uğraşmasaydık 90dk

Zechion

80+ Silver
Hocam ben böyle bir skor görmedim. Bu fener niye böyle evinde maç kazanamıyor. Bildiğiniz +18 yerlere konu olacak bir maç.

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
933
İsim
emir yapar

Eren Güven

80+ Gold
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,692
İsim
Eren Güven
bu skor fenerbahçenin büyüklüğünü gösterir, ayrıca bu mağlubiyete de fb şampiyonluğunun habercisi olarak bakmak gerekir

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,316
Üyeler
140,806
Son üye
Algosamigo
Top Bottom