Neler Yeni

macunu kalın mı sürmüşüm

ysuflix

80+ Gold

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Değil. Arkadaşın sürdüğü en garanti ve en iyisi.
Neye göre en iyisi ya? Bana veri sunarsın kaynak gösterirsin tmm derim. Ben sana kaynak atıyorum bak
Yayarak sürme ayrıca yüzeyde baloncuklar da bırakıyor. En kötü yöntem asıl.

YiJianMei

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Volkan Çelik
Üstünden al biraz fazla surmussun

ysuflix

80+ Gold
Neye göre en iyisi ya? Bana veri sunarsın kaynak gösterirsin tmm derim. Ben sana kaynak atıyorum bak
Yayarak sürme ayrıca yüzeyde baloncuklar da bırakıyor. En kötü yöntem asıl.
aynen baloncuk bırakıyo işlemciye teması kesiyo dimi :D X'te açıkta kalan yerlere ne dersin o baloncuktan daha büyük açıklıklar. şu görseldeki derece karşılaştırmalarına bak öyle burda kaynak sunarak çok iddialı konuş. en iyisi yayma yöntemi.
Screenshot_3.png

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
aynen baloncuk bırakıyo işlemciye teması kesiyo dimi :D X'te açıkta kalan yerlere ne dersin o baloncuktan daha büyük açıklıklar. şu görseldeki derece karşılaştırmalarına bak öyle burda kaynak sunarak çok iddialı konuş. en iyisi yayma yöntemi.
Alıntıyı görüntüle
QKQGSJWKSJSHS kaynağa bak screenshot.
Verdiğim kaynaklar birisi tüm dünyada tanınan bilinen igorlabs öteki de keza bu işi verilerle video'ya dökmüş birisi. Yetmediyse ;
Ayrıca 'pump out effect' in ne olduğunu, hangi uygulamaların buna sebep olabileceğini önce bi araştır sonra en iyisi hakkında konuş.
Sürdüğün macunun viskozitesi bile yayılmaya etki ederken,'rastgele yayma en iyisidir yeaağğh' demekle olmuyor o işler.
Bu arada bilmiyorsan öğren. Cpu tablasının altında full boyut cpu die yok. Yani uç kenarlara temas etmemesi başarısız işlem anlamına gelmez.
İng yetersiz geldiyse tr forumlarında da konular var.

ysuflix

80+ Gold
QKQGSJWKSJSHS kaynağa bak screenshot.
Verdiğim kaynaklar birisi tüm dünyada tanınan bilinen igorlabs öteki de keza bu işi verilerle video'ya dökmüş birisi. Yetmediyse ;
Ayrıca 'pump out effect' in ne olduğunu, hangi uygulamaların buna sebep olabileceğini önce bi araştır sonra en iyisi hakkında konuş.
Sürdüğün macunun viskozitesi bile yayılmaya etki ederken,'rastgele yayma en iyisidir yeaağğh' demekle olmuyor o işler.
Bu arada bilmiyorsan öğren. Cpu tablasının altında full boyut cpu die yok. Yani uç kenarlara temas etmemesi başarısız işlem anlamına gelmez.
İng yetersiz geldiyse tr forumlarında da konular var.
kardeşim videoyu da atayım al bakarsın olay kaynağın ss veya video olması mı :D? ingilizcem var türkçe diye gidip türkiyenin en kötü forumunu kaynak göstermen de ironik. pump-out effectin de ne olduğunu biliyorum bana öğrendiğin 3-5 kelimeyi kullanarak boş yapma burda. karşında uygulamalı testi var. yaymanın en düşük dereceyi sunduğu ortada.

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
kardeşim videoyu da atayım al bakarsın olay kaynağın ss veya video olması mı :D? ingilizcem var türkçe diye gidip türkiyenin en kötü forumunu kaynak göstermen de ironik. pump-out effectin de ne olduğunu biliyorum bana öğrendiğin 3-5 kelimeyi kullanarak boş yapma burda. karşında uygulamalı testi var. yaymanın en düşük dereceyi sunduğu ortada.

[/QUOTE
Tabi canıım olay kaynagın kendisi değil olay screenshot'da. 🤣🤣 Ondan bu kadar insan sayfalarca makaleler yazıp paylaşıyor salk ya hepsi. Zaten attığın videoyu tam olarak kendin izmememişsin 15iQ ile akıl veriyorsun. Sürdüğü macun mx-4 başka bir macunla bile incelenmemiş. Ki her şeyi geçtim video içinde x yöntemi tam yayılmış attığın ss'te kenarlar boşluk şu tutarsızlık bile dandik kaynak olduğunu gösteriyor.
Tr'nin en kötü forumu aynen aynen bak başka bir forumda da Cpu'lar için en iyi yöntem 'X' denmiş tahmin et bakalım neresi 🤣🤣 Bu kaynak da tırt dimi?

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
Tabi canıım olay kaynagın kendisi değil olay screenshot'da. 🤣🤣 Ondan bu kadar insan gerizkalı,sayfalarca makaleler yazıp paylaşıyor hepsi. Zaten attığın videoyu tam olarak kendin izmememişsin 15iQ ile akıl veriyorsun. Sürdüğü macun mx-4 başka bir macunla bile incelenmemiş. Ki her şeyi geçtim video içinde x yöntemi tam yayılmış attığın ss'te kenarlar boşluk şu tutarsızlık bile dandik kaynak olduğunu gösteriyor.
Tr'nin en kötü forumu aynen aynen bak başka bir forumda da Cpu'lar için en iyi yöntem 'X' denmiş tahmin et bakalım neresi 🤣🤣 Bu kaynak da tırt dimi?
[/QUOTE]

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,492
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben genelde montajlarımda X şeklinde sürüyorum macunu ne fazla ne az süreceksin kararında olmalı sende sıkıntı macunda değil soğutucu da söylüyoruz sürekli bu işlemci ile en az sağlam kule tipi gerekiyor ya da 240mm sıvı soğutma sendeki çok yetersiz bunu kullanman gerekiyor ise TDP değerini düşürebilirsin birde Max core boost frekansı da 100mhz daha aşağı seçebilirsin

ymengen

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Mehmet Yunus
Aynı işlemci de ARCTIC Liquid Freezer II - 360 sahibiyim. Tam yük altında 82 derece görüyorum. Sebebini bende merak ediyorum :(

troken

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Fatih
7800X3D işlemcimi MX4 uyguladım ve AG400 ile çalıştırdım yük altında gündüz 80 dereceleri gördü acaba macunu mu çok sürdüm yoksa soğutucu mu yetersiz
Boşta kaç derece hocam?

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,069
İsim
Hacı

Salla ya X şeklinde sürmeye devam etsin eleman :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,196
Üyeler
142,700
Son üye
testerenedim3402
Top Bottom