Neler Yeni

Magic Gold hazır sistem nasıldır bu fiyata?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fikret Köse
Bütçe
65000
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fikret Köse
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yokmu yardımcı olabilecek birileri 😊

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Alev Fırtınası
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sistemi almayı düşünüyorum arkadaşlar. Bu fiyata uygunmudur sizce?
2k orta ayarlarda steam pubg oynamayı düşünüyorum. 200 üzeri fps verirmi sizce bu sistem?
Veya aklınızda daha hesaplı ve iyi bir sistem varmıdır acaba?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler 😊
2K pubg oynamak için çok daha ucuz bir pc de olur. Bu sistemler ile 4k oynamalısınız çünkü pc kaldırır.

2K pubg oynamak için çok daha ucuz bir pc de olur. Bu sistemler ile 4k oynamalısınız çünkü pc kaldırır.
4080 super sistem çok daha iyi parçalara sahip kalite olarak, bütçe yetiyorsa onu tercih edin bence.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fikret Köse

4080 superli sistemin bütçesi beni aşıyor bayağı. Gönderdiğim sistem daha hesaplı gibi geldi sanki. Ekran kartları aynı seviyede diye biliyorum yanlış bilmiyorsam

Şöyle bir sistemde var aklımda peşin fiyatına taksit avantajıda var

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Alev Fırtınası
4080 superli sistemin bütçesi beni aşıyor bayağı. Gönderdiğim sistem daha hesaplı gibi geldi sanki. Ekran kartları aynı seviyede diye biliyorum yanlış bilmiyorsam
4080 Superli sistem birkaç özelleştirme ile 73k'ya düşürülebiliyor diye biliyorum. Sizin gönderdiğiniz sistem ise 70k ama gamepower güvenilmez bir marka, psu ve kasa değiştirince ve 32 gb ram yapınca fiyatı uçuyor gidiyor. 4080 super'li sistemiden önceki attığım mesaja tıklayıp 4070 ti super bakabilirsiniz.

4070 Ti Super, 7900 GRE'den daha iyi ve daha ucuz.

Eğer taksit avantajlı bir sistem istiyorsanız buna bakabilirsiniz

Thermalright 240mm frozen notte soğutucu, +2200 tl olan corsair 6000 mhz cl36 ram seçip alabilirsiniz,

800 tl anakart yükseltmesi, 1500 tl kc3000 yükseltmesi de iyi.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Fikret Köse
4080 Superli sistem birkaç özelleştirme ile 73k'ya düşürülebiliyor diye biliyorum. Sizin gönderdiğiniz sistem ise 70k ama gamepower güvenilmez bir marka, psu ve kasa değiştirince ve 32 gb ram yapınca fiyatı uçuyor gidiyor. 4080 super'li sistemiden önceki attığım mesaja tıklayıp 4070 ti super bakabilirsiniz.

4070 Ti Super, 7900 GRE'den daha iyi ve daha ucuz.

Eğer taksit avantajlı bir sistem istiyorsanız buna bakabilirsiniz

Thermalright 240mm frozen notte soğutucu, +2200 tl olan corsair 6000 mhz cl36 ram seçip alabilirsiniz,

800 tl anakart yükseltmesi, 1500 tl kc3000 yükseltmesi de iyi.
Söylediğin sistem 63500 tl değişikliklerle 69219 tl ediyor sistem. Bir ay daha beklemem gerekecek bu kadar bütçem yok şu anlık.
Bu sistemide daha önce inceledim fakat fiyatı nasıldır. Bu bütçeye daha iyisi toplanır mı tam bir bilgim yok malesef. Şu anlık zorlasam 60 bin anca çıkar. Asus un 2k 260hz monitörünü aldım. Steam pubg de 2k kalitede 200 üzeri orta yüksek karışık ayarlarda 200 üzeri fps alabileceğim bir sistem arıyorum açıkçası.
Pubg dışında da başka bir oyun oynamam herhalde iş nedeniyle pek vaktim olmuyor çünkü.

AlevFırtınası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
510
İsim
Alev Fırtınası
Söylediğin sistem 63500 tl değişikliklerle 69219 tl ediyor sistem. Bir ay daha beklemem gerekecek bu kadar bütçem yok şu anlık.
Bu sistemide daha önce inceledim fakat fiyatı nasıldır. Bu bütçeye daha iyisi toplanır mı tam bir bilgim yok malesef. Şu anlık zorlasam 60 bin anca çıkar. Asus un 2k 260hz monitörünü aldım. Steam pubg de 2k kalitede 200 üzeri orta yüksek karışık ayarlarda 200 üzeri fps alabileceğim bir sistem arıyorum açıkçası.
Pubg dışında da başka bir oyun oynamam herhalde iş nedeniyle pek vaktim olmuyor çünkü.
4070 ti super yerine 4070 super olan sisteme bakabilirsin o halde. 52-55k civarı o.

Top Bottom