Neler Yeni

Magisk Ek Kurulum sonrası telefon açılmıyor

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,213
İsim
Selim
sağolun ilgilendiğiniz için. telefon benim değil, riske atmak istemedim. magisk ekstra şeyler yükletip yeniden başlattırdı. büyük ihtimal hard resette işe yaramazdı. kaçak aldığımız telefoncuya götüreceğim yarın. umarım verileri kurtarmalarının bir yolu vardır ve çok pahalıya patlamaz. bilgisayardan telefonun depolamasına erişebildim ama dosyaların isimleri abuk subuktu. büyük ihtimal verilerde kurtarılamaz ama yapacak bir şey yok
Kurtarılabilir bence özelden teamwiever veya anydesk idni yaz yardımcı olayım istersen.

ulaslan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Ulaş Aslan
Kurtarılabilir bence özelden teamwiever veya anydesk idni yaz yardımcı olayım istersen.
telefonun bu hale geleceğini bile bile bu işlemi yaptım, 2 3 saattir bunun yüzünden çok gerginim gerçekten. teklifiniz için sağolun ama saldım artık, drivelerı falan da kaldırdım. yapılabilirse yarın telefoncu yapar zaten diye düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yusuf AKÇER
Telefonda bulunan sürümü biliyorsaniz https://xiaomifirmwareupdater.com/ bu siteden o sürümü "fastboot" linkinden indirin WinRAR ile içindeki images klasörüne girip boot.imgyi masaüstüne çıkartın. Minimal ADB and fastboot programını bilgisayara kurun Program linki. Sonra programı açın telefonu ses kısma ve güç tuşuna basili tutarak fastboot moduna alın bilgisayara bağlayıp ADB programına gelin fastboot flash boot komutunu girip boşluk bırakıp masautsundeki boot.img dosyasını CMD ekranına surukleyip enter tuşuna basın işlem bitince telefonu açın.

Veya çok daha basiti telefonda olan romu veya üst sürümünü indirin recovery rom olarak. İndirilen romu telefon hafızasına atıp Twrpye gelip hiçbir şey silmeden kurun yeniden başlatın.
Hocam cmd'de waiting for any devices diye kalıyor ne yapmam lazım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
Telefonda bulunan sürümü biliyorsaniz https://xiaomifirmwareupdater.com/ bu siteden o sürümü "fastboot" linkinden indirin WinRAR ile içindeki images klasörüne girip boot.imgyi masaüstüne çıkartın. Minimal ADB and fastboot programını bilgisayara kurun Program linki. Sonra programı açın telefonu ses kısma ve güç tuşuna basili tutarak fastboot moduna alın bilgisayara bağlayıp ADB programına gelin fastboot flash boot komutunu girip boşluk bırakıp masautsundeki boot.img dosyasını CMD ekranına surukleyip enter tuşuna basın işlem bitince telefonu açın.

Veya çok daha basiti telefonda olan romu veya üst sürümünü indirin recovery rom olarak. İndirilen romu telefon hafızasına atıp Twrpye gelip hiçbir şey silmeden kurun yeniden başlatın.
kardeşim aynısı bende oldu indirme işlemlerini yaptım fakat minimal adb falan çalışmıyor hard resette imei gider mi

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,213
İsim
Selim
kardeşim aynısı bende oldu indirme işlemlerini yaptım fakat minimal adb falan çalışmıyor hard resette imei gider mi
Mi flash indirip zipten çıkartın. Klasörden mi flash programını açıp üstteki sekmelerden driver yazana basıp install diyerek driverları kurun. Sonra minimal adbyi tekrar deneyin. Hard resette imei gider mi demişsiniz de modelden modele değişir bilmiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
999,110
Üyeler
158,250
Son üye
Ker0
Top Bottom