Neler Yeni

Makine Çeviri RDR2 Yaması güvenilir mi?

euro

80+ Bronze
Şimdi ben RDR2 Türkçe Yama kurdum ama içinde .exe dosyası var yani font fix'i vs. onu açarak yapıyorum. Sorun yaşayan oldu mu? Sizce silip normal exesizleri mi kurayım

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,209
İsim
Sinan Aba
Şimdi ben RDR2 Türkçe Yama kurdum ama içinde .exe dosyası var yani font fix'i vs. onu açarak yapıyorum. Sorun yaşayan oldu mu? Sizce silip normal exesizleri mi kurayım
Makine çeviri güvenilir 👍

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,209
İsim
Sinan Aba
  • Beğen
Reaksiyonlar: euro

Palo DAYI

80+ Gold
pc ılk aldıgım gunden beri (1 sene oldu ) rdr 2 makıne cevırının yaması mevcut oynu bıtrdım hala yuklu hatta dc sunucularına falan katıldım guvenılır

euro

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1706383083569.png

Bu arkadaş kafamı karıştırıyor birde font fix için sürekli bunu açıp fixlemem gerektiği için anlamamıştım. Ama heralde bir virüs olsa bile 2022'den bu yana güncel kalamazdı heralde. Mining gibi bir şey yok kontrol ediyorum sorun yok heralde

Palo DAYI

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
Bu arkadaş kafamı karıştırıyor
knk oynu acmadan once ılk bunu ac kucuk bır pencere acılacak solda tr yama baslat gıbısınden bısey yazıyo ona tıkla sonra oynu ac boyle yapmassan oyuntakı bazı turkce karakterlerı bos kutucuk olarak gosterıyor bunu yaparsan duzelıyor

euro

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam font fix o
Biliyorum işte onu sürekli açmak gerekiyor o kafamı karıştırmıştı ama uygulamanın tarihine bakınca sorun olmadığını gördüm virüs olsa bile güncel kalamazdı bugüne kadar windows defender bile bulurdu

Palo DAYI

80+ Gold
Alıntıyı görüntüle
Bu arkadaş kafamı karıştırıyor birde font fix için sürekli bunu açıp fixlemem gerektiği için anlamamıştım. Ama heralde bir virüs olsa bile 2022'den bu yana güncel kalamazdı heralde. Mining gibi bir şey yok kontrol ediyorum sorun yok heralde
Ekran Görüntüsü (211).png
Ekran Görüntüsü (212).png

• Beğen
Reaksiyonlar: euro

Palo DAYI

80+ Gold
Biliyorum işte onu sürekli açmak gerekiyor o kafamı karıştırmıştı ama uygulamanın tarihine bakınca sorun olmadığını gördüm virüs olsa bile güncel kalamazdı bugüne kadar windows defender bile bulurdu
yukardakı fotolara bakabılırsın

Top Bottom