Neler Yeni

Maksimum 700 TL Güzel Bir Ofis Sandalyesi Önerisi

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Bütçenizi 50tl kadar aşıyor ama bunu tavsiye ederim. Ben de yakında almayı düşünüyorum;

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Tuna Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada ilgilendiğim şeyler sebebiyle uzun süre boyunca masa başındayım.

Bazinga

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ozan
Okuduğum yorumlar ve izlediğim videolara göre fiyat performans olarak çok iyi bir koltuk. Ben de bir sonraki koltuk olarak bunu almayı düşünüyorum. Belirlediğin bütçenin de oldukça altında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Tuna Aydın
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Okuduğum yorumlar ve izlediğim videolara göre fiyat performans olarak çok iyi bir koltuk. Ben de bir sonraki koltuk olarak bunu almayı düşünüyorum. Belirlediğin bütçenin de oldukça altında.

TAA incelemişti aynı marka koltuğu, ondan sonra bu markaya hiç güvenim kalmadı. Ama yine de araştıracağım. Teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bütçenizi 50tl kadar aşıyor ama bunu tavsiye ederim. Ben de yakında almayı düşünüyorum;

Arkası fileli ya rahat eder miyim bilmiyorum. Hiç kullanmadım arkası fileli olanı.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,806
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Arkası fileli ya rahat eder miyim bilmiyorum. Hiç kullanmadım arkası fileli olanı.
Sırtınız için daha rahat olur. Eğer yirtmasından korktuğun kardeşin falan yoksa fileli al derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Tuna Aydın
Bu güzel gibi bende bir sandalye almam lazım bunu alırım ya güzelmiş :)
Çok güzel bir koltuk gibi gözüküyor. Ancak Adore'den çok şikayet gördüm. Ayrıca ilgilendiğim şeyler nedeniyle uzun süre bilgisayar başında kalıyorum. Terletmez değil mi?

Sırtınız için daha rahat olur. Eğer yirtmasından korktuğun kardeşin falan yoksa fileli al derim.
Tamam teşekkürler yorumları okuduktan sonra alırım büyük ihtimal ama diğer arkadaşların tavsiyelerine de bakmak lazım.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Çok güzel bir koltuk gibi gözüküyor. Ancak Adore'den çok şikayet gördüm. Ayrıca ilgilendiğim şeyler nedeniyle uzun süre bilgisayar başında kalıyorum. Terletmez değil mi?

Tamam teşekkürler yorumları okuduktan sonra alırım büyük ihtimal ama diğer arkadaşların tavsiyelerine de bakmak lazım.
Yani terletme sıkıntısı olur mu pek zannetmiyorum fakat malzemelerine bak istersen deri falansa ve çalıştığın oda sıcak ise sıkıntı yapabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,777
Üyeler
156,522
Son üye
mrtclex
Top Bottom