Neler Yeni

Maksimum 8k koltuk önerisi?

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Enes Sayar
Belim çok ağrıyor bu fiyata alınabilecek en uzun oturabileceğim en rahat koltuk nedir şekil şemal farketmez çok acil almam lazım belim ağrıyor

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Mert Uysal
bende bel fıtıgı var hocam 2 farklı yerde , 2 farklı koltuk denedim genede rahat edemedim hawk ile xdrive aldım en sonunda hp omen koltuk var ikinci elden bakabilirsen cok iyi koltuk bunu kullanıyorum diger koltuklarla bu kıyaslanmaz vaziyette bel agrısına karsı birebir

enokeno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
648
İsim
Enes Sayar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende bel fıtıgı var hocam 2 farklı yerde , 2 farklı koltuk denedim genede rahat edemedim hawk ile xdrive aldım en sonunda hp omen koltuk var ikinci elden bakabilirsen cok iyi koltuk bunu kullanıyorum diger koltuklarla bu kıyaslanmaz vaziyette bel agrısına karsı birebir
hocam o bütçelere çıkmak mantıklı gelmiyor ikinci el de düşünmüyorum bu hawk ile ilgili düşünceniz nedir bende fıtık yok fakat çok uzun süre pc başındayım işlerden ötürü

corez

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Mert Uysal
hocam o bütçelere çıkmak mantıklı gelmiyor ikinci el de düşünmüyorum bu hawk ile ilgili düşünceniz nedir bende fıtık yok fakat çok uzun süre pc başındayım işlerden ötürü
bende islerden dolayi bilgisayarda calisiyorum yasim 30 7 24 pcdeyim hawkta guzel modellerine gore ama hp omen bambaska oyle diyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Necmi Okutan
koltuk satan bir mağazaya git ve deneyerek al internetten koltuk alınmaz, ve oyuncu koltukları yerine ofis koltuğu al.

Top Bottom