Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

aman abdullah abi davayı duyunca öüzr diliyorlar bırak bir daha yapmaya cesaretleri yok zaten son kez büyüklük sende kalsın bir daha yapan olursa başka konuda başka kişiler o zaman affetmezsin şidmi gerçekten korkmuşlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

abi techoatda bir çok kişi küçük zaten korktular eğer bir daha kim başlatır yaparsa başlatanı ve yazanları edersin diğerlleri bir daha yapomaz zaten korktular

abdullah abi saat kaçta giriyor buraya
Gözlerim kanadı. Evet korktum bayağı ne demezsin. Eleştiri yapınca da korkacaksak ohoo. Technopat da da son zamanlarda yaşı küçük arkadaşlar var ama gördüğüm kadarıyla yaş ortalaması en büyük olan forum orası. Hakaret eden 1-2 kişi yüzünden tüm forumu korkak-küçük yaşlı ilan etmen de ilginç.

2020 başlarında öyleydi, kartı sattım bendede vardı sorunu yoktu 3070'e geçeceğim için sattım.
2020 Temmuz'da iade ettim. İade ettiğim zaman da sorunluydu. Hala sorunlu. Dediğim gibi daha dün 2 tane konu açıldı 5700 XT siyah ekran sorunu için.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Daha demin bi tane konuyu bastık biriyle. Adamlar benim onalrı tehdid eddiğimi söylüyor oıuadsjhgoıdjgnıushdg ve bana 7 yaşında falan diyor cidden kanser bir kitle. Bir de araştırmadan etmeden Rampage ETX'e çöp diyolar. Böyle kötü kitle görmedim hayatımda. Sonra Discırda gel dedi ben de tamam dedim sonra dam bi türlü vermedi Discord nickini. Ardından ben başka birine de dedim gel Discord diye. Sonra bana "eğğğ tehdid ediyor" falan demeye başladılar. Bu kadar saçma bir kitle olamaz.

T.P.G.

80+ Titanium
Gözlerim kanadı. Evet korktum bayağı ne demezsin. Eleştiri yapınca da korkacaksak ohoo. Technopat da da son zamanlarda yaşı küçük arkadaşlar var ama gördüğüm kadarıyla yaş ortalaması en büyük olan forum orası. Hakaret eden 1-2 kişi yüzünden tüm forumu korkak-küçük yaşlı ilan etmen de ilginç.

2020 Temmuz'da iade ettim. İade ettiğim zaman da sorunluydu. Hala sorunlu. Dediğim gibi daha dün 2 tane konu açıldı 5700 XT siyah ekran sorunu için.
benim gibi birçok kişide yok dostum, genel olarak Sapphire'dde çıkan bir sorun olay O.C. yapılması, UV ile halloluyor genelde.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
ama yeter şu konuyu yükseltmeyin yeni konu açın

T.P.G.

80+ Titanium
Daha demin bi tane konuyu bastık biriyle. Adamlar benim onalrı tehdid eddiğimi söylüyor oıuadsjhgoıdjgnıushdg ve bana 7 yaşında falan diyor cidden kanser bir kitle. Bir de araştırmadan etmeden Rampage ETX'e çöp diyolar. Böyle kötü kitle görmedim hayatımda. Sonra Discırda gel dedi ben de tamam dedim sonra dam bi türlü vermedi Discord nickini. Ardından ben başka birine de dedim gel Discord diye. Sonra bana "eğğğ tehdid ediyor" falan demeye başladılar. Bu kadar saçma bir kitle olamaz.
Kullanmışlardı derken? Hazır sistem incelemesi ile toplanan sistem arasındaki farkı bilmediğini söyleme bana.

-Recep Baltaş

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Onlarda sırf sponsor diye ASUS,MSI gibi markaları yüceltiyorlar. Ama orası ''Technopat'' orada konuşmaya hakkın yok.

Technopat sosyal gayet güzel bir ortam, bir çok faydalı üye var, ancak şöylelerine tahammül edemiyorum arkadaş.

Açıkcası Gamepower gibi markaları bende önermem. Ama bu arkadaşların amacı sadece Donanım Arşivini karalamak başka bir şey değil.

Hukuki süreç sadece zaman kaybı olur. Biz kendi yolumuza bakalım.
Technopat faydalı mı? F/P diye Rampage ve GamePower önerdiğimizde resmen bizi hackleyip adresimizi bulup öldürmeye gelecekler.

DA-MD2

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Buarada Technopat'daki bazı üyeler cidden iyi . O iyi üyelere lafım yok ama bazı üyeler var cidden sinir bir kitle.

Top Bottom