Neler Yeni

Malum Forum Üyelerinin Yalanları ve İftiraları Durmak Bilmiyor.

TwinCharger

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
451
İsim
YUSUF CAN
Twitter
peonwork

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
Hiç bir sistemimizde everest Rampage Frisby gibi PSUlar kullanmadık. Bir tane bulun kanalı silerim.
Haa bu arada o forum üyeleri "Everest ETX" PSU'ya ilk zamanlar C4 derken Everest ETX modelini, globalde başarılı notlar alan SAMA Forza markasına yaptırdığı ortaya çıkınca "oooo Everest'in ETX PSU'su alınır" diyen bilgiye dayanmayan ezberci bir forum kitlesine sahip
Bende farketmeden ETX e c4 demiştim.

Uyarı yedim ve o kadar utandım ki :(

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Abdullah abi size o kotu kelimeyi kullanarak hata yaptim ozur diliyorum. @Abdullah Hacıgül
kardeşim lütfen hiçbir insana böyle yapma sana yazık olur heba etme kendini bil kanka eleştir ancak saygı ile
bir konuyu bilmeden eleştirme seni affettim kanka ama lütfen birdaha yapma kavga başlatma saygıyı bozma
forum kardeşiliği daima güçlüdür:)

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emir
Şu Dolandırıcı bu adam diyen şahısa GICIK KAPTIM özellikle Yani ne dolandırdığını görüyorda öyle bir mesaj atmış?
Zaten Gamepower,James Donkey gibi markaları F/P ürünlerinden dolayı satın alıyoruz
Parası Olan Zaten ASUS,MSİ Monitör alır

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Techcnopatın yönetimin aşırı seviyorum. Herif bi küfür ediyor anında banlanıyor. Bide racon kesme olayına hayranım.
kanka sende ziya gibi oldun bi o eve bu bu eve
o film güzeldi ama

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Bize örgüt diyorsunuz fakat siz burada açılan konuları kilietlemiyorsunuz bile. Farkettiyseniz bahsi geçen konu 10. sayfada kilitlenmiş.
halen kawga edecem diyo ugrasiyon kanka
yapma lütfen herkes işine baksın sen technopat'ta yaz eleştir ancak hakaret etme
ama siz başlattınız dururp dururken neden böyle yaptınız mutlumuyuz şimdi kavga edince
kardeşlik olması dileği ile

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,131
Üyeler
154,336