Neler Yeni

Malum forumdan 3 ay ban yedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Simon Riley
Arkadaşlar orası nasıl bir illet anlatamam moderatörleri ban atmak için ellerinden geleni yapıyor. Bana göre orada adminler moderatörlerin başına silah dayayıp bu kişiye ban at yoksa seni vururuz diyor. Bir hemşerimi buldum o forumda ve konudan bağımsız "Bende oralıyım" dedi bende oralıyım dedim birazda şaka yazdım memleket le alakalı sonra kısıtlama yedim. Ben aşırı sinirlenip öfkesinide kontrol altına alan birisiyim bunun üstüne burada özgürlük yok herşeye kısıtlama var dedim birde son olarak rusça küfürler ettim rusça yazmamda başka sebeplerde var.

Ekler

• s1kk0pat.png
    s1kk0pat.png
    41.8 KB · Hit: 70

EgoistmanTR01

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,731
İsim
Egemen Toz
Ordan ban yiyen buraya geliyor...
Olm moderatöre hakaret ne
Benim 2500. mesaj h.o

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Simon Riley
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ordan ban yiyen buraya geliyor...
Olm moderatöre hakaret ne
Benim 2500. mesaj h.o
Hoşbuldum.
açıkçası hakedene böyle konuşcaksınız kuzey kore nin sosyal versiyonu orası geçen windows 11 kurma windows 10 da kal dedim (tabii o zaman daha düzgün değildi win 11) ban attılar hatalı bilgi dediler :D adamın işlemcisi athlon 3000g ve 3000g ye destek daha bu sene yıl başında geldi bende o mesajı kasımda attım

Phanzox

80+ Silver
Arkadaşlar orası nasıl bir illet anlatamam moderatörleri ban atmak için ellerinden geleni yapıyor. Bana göre orada adminler moderatörlerin başına silah dayayıp bu kişiye ban at yoksa seni vururuz diyor. Bir hemşerimi buldum o forumda ve konudan bağımsız "Bende oralıyım" dedi bende oralıyım dedim birazda şaka yazdım memleket le alakalı sonra kısıtlama yedim. Ben aşırı sinirlenip öfkesinide kontrol altına alan birisiyim bunun üstüne burada özgürlük yok herşeye kısıtlama var dedim birde son olarak rusça küfürler ettim rusça yazmamda başka sebeplerde var.
Küfredersen tabi ban yersin.Her yerin farklı kuralları vardır beğenmediğin yerde durmazsın.Bu her forum için geçerli.

Megan

80+ Silver
her gün da forumda en az 1 konu açılıyor bununla ilgili. Adamların tutumu belli memnun değilseniz hiç kullanmayın o zaman

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Simon Riley
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o foruma 3 kere konu açtım hepsinden uyarı aldım çok kötü forum, havalı zannediyo oradaki modlar.
oradaki modlar teknolojinin t sini bile bilmiyor isim vermeyeceğim bir tane mod var apple mac cihazlardan ve hackintosh sistemden anladığını sanıyor halbuki hiç bir şey bilmiyor geçen tek bir mesaj yazdım "sanal makinede ekran kartı nvidia olsa bile kullanılabilir dedim ve sanal makinede alc koduna gerek yok" dedim sonrasında mesaj yazmadı :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

her gün da forumda en az 1 konu açılıyor bununla ilgili. Adamların tutumu belli memnun değilseniz hiç kullanmayın o zaman
hocam benim banka hesaplarım zaten o maile bağlı şu rapor sistemim açılsın hesabımı sildireceğim aksi takdirde sorumluluk size diyeceğim bana derlerse ki mailini değiştir bende hayır bu benim ana mailim derim

Megan

80+ Silver
oradaki modlar teknolojinin t sini bile bilmiyor isim vermeyeceğim bir tane mod var apple mac cihazlardan ve hackintosh sistemden anladığını sanıyor halbuki hiç bir şey bilmiyor geçen tek bir mesaj yazdım "sanal makinede ekran kartı nvidia olsa bile kullanılabilir dedim ve sanal makinede alc koduna gerek yok" dedim sonrasında mesaj yazmadı :D

hocam benim banka hesaplarım zaten o maile bağlı şu rapor sistemim açılsın hesabımı sildireceğim aksi takdirde sorumluluk size diyeceğim bana derlerse ki mailini değiştir bende hayır bu benim ana mailim derim
bi sıkıntı yaşamazsın zaten niye böyle yapacaksın ki

Phanzox

80+ Silver

Hesap silme yok diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Simon Riley
bi sıkıntı yaşamazsın zaten niye böyle yapacaksın ki
geçen iş bankası beni aradı mailinizde şüpheli işlem var diye karta bloke koydular bende iptal ettim ve yenisini aldım onun haricinde vakıf hesabımda ise yatırım var

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,985
İsim
BenRoboTdeğilİm
İlgilendiği Kategoriler
Bisiklet, Kitaplar Ets2
Orada banlanan neden burada gelip ağlıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR