Neler Yeni

Öneri Masabaşı vantilatör önerisi

Critaes

80+ Bronze
Malum sıcaklık ateş ediyor, laptopla bir aktivite yapmak zulüm haline geliyor. Laptobu taşınabilir minderli bir dizüstü stand ile birlikte kullanıyorum. Serinletecek, üzmeyecek bir vantilatör/soğutucu vb. önerisi istiyorum. Sessiz olması ve serinletme konusunda iyi olması en kritikleri. Fiyat aralığı vermiyorum. Şu fiyata kesin alınır vb. dediğiniz bir ürün varsa direkt alırım yoksa bu yaz bitmez :) Önerilerinizi bekliyorum.

Ekstra: Masabaşı vantilatör dedim fakat bu dediklerime uyan ve tüm odayı serinletebilecek bir öneriniz varsa büyük boy vantilatör/soğutucu da olur.

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Burak
ben de bununla ilgili konu açacaktım sıcaklar fena vurdu usb ile masa başı güzel f/p bir ürün lazım

pc ustasi1

80+ Silver
Malum sıcaklık ateş ediyor, laptopla bir aktivite yapmak zulüm haline geliyor. Laptobu taşınabilir minderli bir dizüstü stand ile birlikte kullanıyorum. Serinletecek, üzmeyecek bir vantilatör/soğutucu vb. önerisi istiyorum. Sessiz olması ve serinletme konusunda iyi olması en kritikleri. Fiyat aralığı vermiyorum. Şu fiyata kesin alınır vb. dediğiniz bir ürün varsa direkt alırım yoksa bu yaz bitmez :) Önerilerinizi bekliyorum.

Ekstra: Masabaşı vantilatör dedim fakat bu dediklerime uyan ve tüm odayı serinletebilecek bir öneriniz varsa büyük boy vantilatör/soğutucu da olur.
Ben 100 liraya rainbow 12mm pc fanı aldım yaşamaya çalışıyorum adanada :D

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,213
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

yaman..k

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
531
İsim
Yaman Kurşun
Aliexpresste vardı 250 liraya filan bi bak istersen.

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,213
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

pc ustasi1

80+ Silver
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım