Neler Yeni

Masaüstü toplarken heşey nereye takılıyor?

kepi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
semih
Hayatımda hiç masaüstü toplamadım bildiğim kadarıyla hazır sistemlerde wifi yokmuş onu ayrıca almamız gerekiyormuş ve baktım kasada 2 tane usb girişi var şimdi klavye mouse kulaklık hoparlör bunlar nereye takılıyor hepsi bilen kişiler cevaplarsa sevinirim

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emircan Doğankaya
Hayatımda hiç masaüstü toplamadım bildiğim kadarıyla hazır sistemlerde wifi yokmuş onu ayrıca almamız gerekiyormuş ve baktım kasada 2 tane usb girişi var şimdi klavye mouse kulaklık hoparlör bunlar nereye takılıyor hepsi bilen kişiler cevaplarsa sevinirim
Klavye, mouse usb lere takılır, wifi için özel delik var wifi kablosu alıp oraya takacaksın fakat usb şeklinde wifi alıcısı var kasaya onuda takabiliyorsun.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Anakartlarda minimum 6 usb girişi oluyor güncel olarak. Kasadakileri de sayarsak 8 giriş var işte tak istediğini 😀

Top Bottom